На Смілянщині стали відомі півфіналісти Кубку району з футболу

У Смілянському районі відбулися матчі-відповіді ¼ Кубку району з футболу.

У чотирьох двобоях зійшлися: «Патріот» (м. Сміла) – «Агро-Рось» (с. Ташлик), «Ветеран» (Смілянський р-н.) – «Явір» (с. Балаклея), «Челсі» (с. Сунки) – «Колос» (с. Березняки) та «Граніт» (с. М. Смілянка) – «Ельдорадо» (с. Ковалиха).

У першій парі футбольна фортуна розпорядилася таким чином, що «Патріоту», після поразки 0:1 в с. Ташлик, потрібно було перемагати «Агро-Рось» з перевагою в два м’ячі. Не дивлячись на нелегку задачу, сміляни, своєю стійкістю та готовністю перемагати, розгромили ташлицьку «Агро-Рось» 4:0.

Інший чвертьфінал передбачав собою віковічну дилему та суперництво двох протилежностей – досвіду та молодості. ФК «Ветеран» (Смілянський р-н) та ФК «Явір» (с. Балаклея) зустрілись для остаточного вирішення подальшої долі один-одного в цьогорічному турнірі на Кубок району. Складність ситуації існувала здебільшого для «Ветерана», програвши у першій зустрічі 2:3, їм конче необхідно була перемога, на що «Явір» мав відповісти лише нічиєю. Проте цього разу досвід все ж взяв гору і перемігши 2:0, ФК «Ветеран» виходить до півфіналу, де зустрінеться з смілянським «Патріотом».

У парі «Челсі» (с. Сунки) – «Колос» (с. Березняки) інтрига матчу зберігалась увесь перший тайм. Поступаючись 0:1, сунківчанам все ж вдалось переламати хід поєдинку і закінчити зустріч з перевагою в два м’ячі. 3:1 – безперечна перемога «Челсі», який у півфіналі прийматиме Малосмілянський «Граніт», котрий у свою чергу розгромив  «Ельдорадо» з Ковалихи 4:1.