У Смілі визначили найспортивнішу сім’ю

У Смілі пройшов міський етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Так як минулого року кращою спортивною командою стала сім’я зі школи №10, то і змагання проводили тут. Команди родин з нагоди початку спортивного заходу привітала директор приймаючої школи Тетяна Бондаренко, представники суддівсько відділу молоді управління освіти, молоді та спорту. Цьогорічні змагання пройшли за підтримки благодійного фонду «Діти майбутнього», який також забезпечив учасникам подарунки.

Участь у цьогорічному міському етапі змагань взяло 8 родин із 4 шкіл міста та гімназії ім. В.Т. Сенатора. Спробувати себе вирішили родини Мартиненко (ЗОШ №1), Калашник (ЗОШ №16), Попенко (ЗОШ №6), Радченко (№10), а також чотири родини учнів гімназії – Доброноженко, Гнатів, Білякові, Миронович.

У підсумку найвищі результати показала родина Радченко, якій вручили кубок переможця. Друге та третє місце посіли відповідно родини Миронович та Доброноженко. Призерів нагородили грамотами, медалями та подарунками. Іншим родинам-учасницям вручили грамоти «за волю до перемоги».

Наступні змагання проведуть у школі переможця, тобто знову у школі №10. Також родина Радченко представить Смілу на обласних спортивних змаганнях 27 травня.

DSC_0919-2

Про це інформує сайт “Сміла. Медіа”

Написати перший коментар

Залишити коментар