Лисянин Юрій Маленко – футбольний тренер, який пограв із Сабо і виховав майбутнього “динамівця”

Без Юрія Маленка історію лисянського футболу важко уявити. Він з дитячих літ і до сьогодні, вже маючи 65 років, не залишає заняття улюбленим видом спорту. В нинішній іпостасі, як тренер ДЮСШ, наставник і популяризатор футболу. Його вихованці, не тільки хлопчики, а й дівчатка, з нетерпінням, двічі на тиждень, чекають свого виходу на поле.

Юрій навіть не підозрював, що у нього є задатки тренера, тим паче дитячого. Працював на Дашуківському комбінаті бентонітових глин машиністом екскаватора. Створив там футбольну команду, яка досить швидко пробилася в районні лідери. Потім були інші команди, де Маленко грав на позиціях воротаря і захисника. А найбільше йому запам’яталася участь у міжнародних матчах, коли служив на флоті, та товариському матчі з “зірками” київського “Динамо”, який відбувся на лисянському стадіоні у 80-их роках.

“Загалом, я був учасником восьми міжнародних футбольних матчів. В яку б країну не заходив наш корабель, скрізь закріпляли дружні стосунки проведенням футбольних змагань. А мрією, звичайно, було пограти разом легендарними Сабо, Пільгуєм, іншими знаменитостями київського “Динамо”. Моя мрія збулася. Та найбільше я радий, що вона стала реальністю для мого вихованця Єгора Маценка, який нині грає в молодіжному складі “Динамо” і має блискучі перспективи”, – поділився тренер.

Про це інформують “Вісті Черкащини”

Написати перший коментар

Залишити коментар