Черкаські стрілки Омельяненко та Саттарова успішно виступили ХXII міжнародних змаганнях “Олімпійські надії” в Словаччині

Омельяненко Дмитро та Маргарита Саттарова минулого тижня виступали на ХXII міжнародних змаганнях “Олімпійські надії” зі стрільби з пневматичної зброї , що проходили з 10 листопада по 14 листопада 2016 р. у м. Нітра, Словаччина.

Ці змагання були етапом відбору юніорів та юнаків до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи, що відбудеться у березні наступного року, – зазначає тренер спортсменів Віктор Нагній.

Змагання проводились у різних вправах та категоріях (юніори, кадети та молодші кадети). Черкаси представляли: Омельяненко Дмитро і Саттарова Маргарита, вихованці КДЮСШ № 2 ЧМР – ШВСМ. Вони принесли до скарбниці збірної команди України 3 особисті медалі:

Омельяненко Дмитро посів I місце (вправа ГП-6, юніори),

Саттарова Маргарита посіла два II місця (вправи ГП-4, молодші кадети).

Збірна команда кадеток України у праві ГП- 4 посіла друге місце у складі: Саттарова Маргарита (м.Черкаси), Коваль Владислава (м. Дніпро), Борисова Мірра (м.Одеса)

Збірна команда юніорів України посіла друге місце у складі:

Омельяненко Дмитро (м.Черкаси),  Колохов Олександр (м. Дніпро), Козюк Кирило (м.Одеса).

omelyanenko-1

Про це ЧЕмпіону повідомив голова обласного осередку стрільби кульової, заслужений тренер України, заслужений працівник спортивної галузі Віктор Нагній.

Написати перший коментар

Залишити коментар