Черкаський лижник успішно фінішує на чемпіонаті світу

Цими вихідними у німецькому місті Фінстерау стартував чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону.

Протягом двох змагальних днів національна паралімпійська збірна України виборола 17 нагород, з яких шість найвищого ґатунку.

У перший день турніру українські паралімпійці очолили турнірну таблицю світової першості, здобувши до командного активу дев’ять високих нагород – три золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі.

У складі національної збірної успішно виступає спортсмен Черкащини Григорій Вовчинський.

Григорій виборов почесну бронзову нагороду з результатом 31:22.8 у категорії чоловіки стоячи.

У категорії чоловіки стоячи (спринт) Григорій також здобуває бронзову нагороду, його товариш по команді Ігор Репетюха у цій категорії перемагає.

Про це ЧЕмпіон дізнався від Національного комітету спорту інвалідів України.