У Черкасах відбувся Відкритий чемпіонат області з гімнастики спортивної (фото+результати)

17 по 19 березня 2017 року в м. Черкаси пройшов відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної .

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснювали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Федерація гімнастики спортивної Черкаської області за підтримки відділення НОК України в Черкаській області та обласного «Спорт для всіх».

Спортсменів та уболівальників з початком змагань привітали: заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та його заступник Катерина Коваленко, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, очільник обласного “Спорт для всіх” Олександр Волошин.

17349847_1217586455025813_422443206573431437_o 17359240_1217586458359146_7631281002181134639_o

Протягом трьох днів змагалися спортсмени обласної ДЮСШ «Олімпія », комплексної ДЮСШ «Спартак», Смілянської ДЮСШ «Олімп» спортсмени з міст Одеси, Мелітополя, Кропивницького, Києва, Дніпра, Харкова, Новгород-Сіверского, Ніжина.

У гімнастичному багатоборстві прийняло участь 215 спортсмени.

В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали:

МСУ дорослі – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
МСУ юніори – Гідерінська Вікторія – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І р.(дов. пр.) 2005 р.н. – Рабко Анастасія – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Носкова Каріна – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
І р.(об. пр.) 2005 р.н. – Харченко Анна – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
І р.(об. пр.) 2006 р.н. – Касяненко Юлія – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
ІІ р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Бордовська Анастасія – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
ІІ р.(дов. пр.) 2007 р.н. – Шевченко Яна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
ІІ р.(дов.пр.) 2008 р.н. – Александрова Анастасія – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
ІІ р.(об. пр.) серед 2007-06 р.н. – Холманова Тіна – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
ІІІ р. серед 2007 р.н. – Стадник Діана – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
ІІІ р. серед 2008 р.н. – Надюк Кіра – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
ІІІ р. серед 2009 р.н. –Караушан Анастасія– тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І юн. р. серед 2008 р.н. – Черненко Аріна – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І юн. р. серед 2009 р.н. – Опара Єва – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І юн. р. серед 2010 р.н. – Каграменова Каріна– тренери: Калініченко К., Блищик В..

В особистому заліку серед юнаків чемпіонами стали:
МСУ – Смірнов Артем – тренери: Надюк І., Курабцев Д.;
КМС 2002 р.н.–Чепурний Назар – тренери: Надюк І., Моргунов М.;
КМС 2003 р.н.–Ковтун Ілля – тренери: Надюк І., Моргунов М.;
І р. серед 2004 р.н. –Сидоренко Ярослав – тренери: Крижня В.,Гладкий С.;
І р. серед 2005-2006 р.н. – Дишук Ігор – тренери: Попов С., Білик Г.;
ІІ р. серед 2006 р.н. – Ямчур Григорій – тренери: Попов С., Білик Г.;
ІІ р. серед 2007 р.н. – Варюта Олесь – тренери: Попов С., Білик Г.;
ІІІ р. серед 2007 р.н. –Залуцький Дмитро – тренери: Мельник О.;
ІІІ р. серед 2008 р.н. –Моляка Володимир – тренери: Крижня В., Гладкий С.;
І юн. р. серед 2007 р.н. – Кошеленко Ярослав – тренер: Лісовий Р.;
І юн. р. серед 2008 р.н. – Головченко Тарас – тренер: Рожицин Г.;
І юн. р. серед 2009 р.н. – Бурлай Данило – тренери: Крижня В., Гладкий С.,
Главенко Ілля – тренер: Тимонов С.
І юн. р. серед 2010-11 р.н. – Головін Володимир – тренер: Головін.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Кравченко Олена, заступник головного судді змагань – суддя національної категорії Надюк Ірина.

Написати перший коментар

Залишити коментар