На Черкащині відбулися перші півфінальні матчі розіграшу Кубку області з футболу

У вівторок, 2 травня відбулися перші півфінальні матчі розіграшу Кубку Черкаської області з футболу.

Поєдинки проходили в містах Золотоноша та Драбів, чиї команди в стартових матчах цьогорічного чемпіонату зазнали поразок. Завдання господарів поля в кубкових матчах полягало – будь що реабілітуватися за поразки перед своїми глядачами.

Команда «Златокрай-2017» зустрічалася із своїм кривдником по чемпіонату командою «ЛНЗ-Лебедин». Проте, футболісти шполянщини в цій грі забивши чотири сухих м’ячі (Грицай Віталій – 2, Листопад Тимофій, Дєдов Сергій) підтвердили, що наразі вони мають вищий клас і заслужено здобули перемогу.

Надзвичайно принциповим вийшов поєдинок команд другої пари між «Альтаїром» та «Базисом» із Уманщини. Протягом всієї гри гравці обох команд намагалися довести, що вони не поступаються один-одному у своїх професіональних якостях. Після першого тайму в рахунку 2 : 0 вели гості. Автором обох забитих м’ячів став Боднюк Максим, але в другому таймі господарям поля вдалося відігратися ( Дмитренко Юрій, Петришин Владислав). В підсумку бойова нічия 2 : 2.

Матчі-відповіді цих команд відбудуться 9 травня.