“Черкаські Мавпи” вирвали перемогу на останній секунді третього матчу за “бронзу”

Дивовижну гру третього матчу показали “Черкаські Мавпи” та “Дніпро” у боротьбі за “бронзу” Суперліги Парі Матч у Черкасах. Рахунок в серії – 2:1, лідирують “Мавпи”, повідомляє прес-служба клубу.

922849

Перша чверть залишилася за “Мавпами”, які агресивнiше почали матч. Господарі заволоділи перевагою завдяки швидкому нападу – в атаці до традиційно результаивного в цій серії Кольченка приєднався Івшин, який підсилив гру команди з лави. Підопічні Журавльова були менш активними на щитах і трохи гірше атакували з гри, вирушивши на першу перерву за закономірних “-7”.

У другій чверті дніпряни оформили швидкий ривок 9:2 і оперативно зрівняли рахунок, але не на довго. Два триочкові Девіса і дальнє влучання Кольченка, який продовжував феєрити, повернули господарів на дистанцію 7 очок. Господарі провели перші 20 хвилин з величезним бажанням, боролися за кожен м’яч, за що і були винагороджені виграною половиною.

Третя чверть пройшла за схожим сценарієм. Спочатку “Мавпи” проспали ривок суперника – “Дніпро” навіть зумів ненадовго вийти вперед. Однак відповідь господарів виявився ще більш потужною: “Мавпи”, в складі яких команду за собою вели Кольченко, Девіс і Чумаков, продовжували атакувати з шикарним відсотком 50+, як з середньої дистанції, так і з-за дуги. Як підсумок, на останню перерву суперники пішли за +11 для “Мавп”, для яких неприємною новиною стала травма Бояркіна та 4 фоли Івшина ще в третій чверті.

337191

У заключній десятихвилинці “Дніпро” оформив більш потужний камбек, відігравши по ходу вирішальної чверті 14 очок. Гості включили пресинг у захисті, що тут же відбилося на відсотку влучань “Мавп”. А за відсутності Бояркіна, який так і не повернувся на паркет, отримавши травму, у господарів з’явилися серйозні проблеми і в позиційному нападі.

Все це вилилося в те, що “Дніпро” за 2 хвилини до сирени залишив від переваги суперника 1 очко, а влучний триочковий Мішули за півтори хвилини вивів гостей вперед. Далі почалося змагання з пробиття штрафних кидків, яке закінчилося тим, що на заключні 30 секунд матчу команди вийшли за рівного рахунку.

У “Дніпра” взявся “вирішувати” Мішула, проте його кидок виявився неточним і залишив супернику 11 секунд на останнє володіння. Прохід Кольченка також вийшов нерезультативним, однак найспритнішим під чужим щитом виявився Чумаков, який підібрав м’яч і з сиреною приніс перемогу “Черкаським Мавпам”. Команда Максима Міхельсона виграла перший домашній матч і вийшла вперед у серії – 2:1.

Четвертий матч серії “Мавпи” та “Дніпро” проведуть також у Черкасах 5 травня о 18:30.

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту ВІККА

Написати перший коментар

Залишити коментар