У Черкасах відбулися легкоатлетичні змагання серед вихованців інтернатних закладів

Днями в Черкасах відбулися змагання з легкої атлетики за програмою обласних навчально-виховних заходів серед вихованців інтернатних навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь вихованці Вільшанської, Золотоніської, Корсунь-Шевченківської, Михайлівської, Смілянської, Шполянської спеціалізованих загальноосвітніх шкіл-інтернатів та  Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра». Легкоатлетичні змагання  відбувалися серед молодшої та середньої вікових груп у бігу на 60, 100 метрів, стрибків у довжину та у спортивній естафеті.

Вітали учасників змагань відповідальний  секретар відділення НОК України у Черкаській області Іван Урста, спеціаліст черкаського обласного відділення  МОН України Марина Русанова,  начальник сектору ювенальної превенції УПД головного управління національної поліції Черкаської області Юлія Суденко, заступник голови ЧОО ФСТ «Динамо» Сергій Кривопишин.

Результати змагань:  

І група (серед спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів):

І – Корсунь-Шевченківська спеціальна ЗОШ-інтернат,

ІІ – Смілянська спеціальна ЗОШ-інтернат;

ІІІ – Михайлівська спеціальна ЗОШ-інтернат,

ІІ група(серед загальноосвітніх шкіл-інтернатів):

І – Звенигородська ЗОШ-інтернат – спортивний ліцей,

ІІ – Смілянська ЗОШ-інтернат,

ІІІ – Монастирищенська спеціалізована ЗОШ-інтернат «Обдарованість».

Чемпіони та призери змагань були нагороджені особистими медалями та дипломами відповідних ступенів від управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, пам’ятними подарунками від Черкаського відділення НОК.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служб В НОК України в Черкаській області та Черкаського обласного відділення КФВС МОН України

Написати перший коментар

Залишити коментар