У Черкасах визначали кращого з кані – кросу (кінологічний спорт)

12 вихованців секції «Юний кінолог» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради взяли активну участь у Чемпіонаті міста з кані – кросу (кінологічний спорт).

У змаганнях серед хлопців «золото» здобули Котолуп Сергій із таксою на ім’я Діна, «срібло» – у Горбатюка Максима і лабрадора Блек-Бері, «бронза» – у Проценко Юрія з біглем Афіна. Серед дівчат перше і третє місця у Скалько Ксенії з таксою Ніколь та Сторчеус Анни з біглем Ксена відповідно.

1

Довідка:

Кані – крос – це біг власника з собакою, при якому собака біжить попереду господаря, ніби допомагаючи йому рухатися, при цьому людина і собака з’єднані один з одним повідком. Суть змагань за цією програмою полягає в тому, що спортсменові разом із собакою за мінімальний час необхідно пробігти певну дистанцію по стадіону або по пересіченій місцевості.

Під час виступу на собаці повинен бути м’який нашийник, а повідець, пристебнутий до амуніції, другим своїм кінцем кріпиться на поясі у спортсмена.

На трасі учаснику забороняється тримати повідець в руках і обганяти собаку на прямих ділянках. На віражах обгін допустимий, але якщо через 10 метрів після початку прямої ділянки спортсмен все ще буде попереду, нараховуються штрафні бали.

Закінчується виступ перетинанням лінії фінішу, причому необхідно потрапити в так званий фінішний отвір шириною не менше двох метрів.

Про це ЧЕмпіон дізнався від «Багатопрофільного молодіжного центру» Черкаської міської ради

Написати перший коментар

Залишити коментар