Черкаські веслувальники дякують за підтримку у проведенні змагань (фотофакт)

Цими вихідними Черкаси уперше приймали Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Черкащини».

Городнюк«Для того щоб досягти успіху потрібно працювати в команді однодумців. Приємно, що наш колектив стає більшим. В нас вірять, нас підтримують.

Тому сьогодні, вчора та до кінця тижня, від імені організаційного комітету змагань, відзначаємо тих, хто сприяв в організації та проведенні перших Всеукраїнських змагань з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Черкащини».

Учасники, керівництво Федерації веслування на човнах «Дракон» України, судді та гості високо оцінили проведення змагань, тому переконаний, що ці змагання стануть традиційними для Черкас», – говорить президент міської федерації з веслування на човнах «Дракон» Денис Городнюк.

Змагання пройшли під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації веслування на човнах «Дракон» України за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради,Черкаської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон», міської федерації з веслування на човнах «Дракон».

Допомогу у проведенні надали ПАО «Юрія», ООО «Іміджспецтранс» та фірма «Продуктовая лавка».

3A2K3463

У матеріалі використані світлини управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаської міської ради.

Написати перший коментар

Залишити коментар