У Черкасах визначили кращих гімнасток

Відкритий Чемпіонат міста Черкаси з художньої гімнастики, присвячений Дню захисту дітей приймав ПС «Будівельник» з 1 по 2 червня 2017 року.

За нагороди відкритого чемпіонату змагались понад сто гімнасток з шести команд:

  1. ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна” (тренери Хмурківська В., Хмурківська В.)
  2. КДЮСШ 1 (тренери Сінкевич В., Попова В., Іванова Н., Нікітіна О.)
  3. СК “Стиль” (тренери Яценко Н., Іваницька Н.)
  4. СК “Надія України” (тренер Широкопояс Т.)
  5. СК Профіспорт (тренер Почтарьова Р.)
  6. ДЮСШ 13 (тренер Кобзюк В.)

18839081_1288609157923542_286791272352092761_n

Результати виступів гімнасток Черкас:

Абсолютною чемпіонкою стала вихованка ОДЮСШ “Олімпія” за програмою Майстрів спорту України – Новоселя Дар’я.

Програма Кандидатів у Майстри спорту України:

І місце – Кириченко Анна

ІІ місце – Сотнікова Марія

ІІІ місце – Мельник Анастасія, Месеча Вікторія

Програма І розряду 2005 р.н.:

І місце – Миколенко Анастасія, Цикалова Діана

ІІІ місце – Мартюшева Поліна, Потрібна Валерія

Програма І розряду 2006 р.н.:

ІІ місце – Яценко Поліна

ІІІ місце – Левченко Єлизавета, Юхно Софія

ІV місце – Годлевська Софія

Програма ІІ розряду 2007 р.н.:

І місце – Мельник Марина

ІІІ місце – Лєдок Таїсія, Пугач Ангеліна

Програма ІІІ розряду 2008 р.н.:

І місце – Волощук Ульяна, Савенко Єлизавета

ІІ місце – Годунко Дар’я

ІІІ місце – Вдовенко Олександра, Хіміч Поліна, Власенко Владислава

ІV місце – Мельник Аріна

Програма ІІІ розряду 2009 р.н.:

ІІІ місце – Парубченко Ксенія, Кохась Ірина, Дробот Крістіна

ІV місце – Поліщук Тетяна, Кириченко Мирослава, Даценко Злата

V місце – Лєвіева Софія, Полінко Ольга

Програма “Юний гімнаст” 2010 р.н.:

ІІІ місце – Старовойтова Олеся, Павленко Маргарита, Шраменко Маргарита

Програма “Юний гімнаст” 2011 р.н.:

І місце – Компанієць Анастасія

ІІІ місце – Самойлова Ксенія

18882250_1288609984590126_3804957597754988854_n

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*