Черкаський веслувальник Денис Городнюк: «Для досягнення успіху повинен бути командний дух та віра в свого тренера»

Денис Городнюк – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазовий переможець та призер національних змагань.

Кандидат у майстри спорту України з веслування на човнах «Дракон», дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Європи. З 2013 і до сьогодні член національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон».

Денисе, розкажіть нашим читачам, як і коли Ви прийшли у веслувальний спорт

Я народився і виріс у Черкасах, тому як для більшості моїх одноліток берег Дніпра був другою домівкою.

Коли у десятирічному віці мав можливість обирати для себе спортивний гурток, то без вагань обрав веслування на байдарках та вже на першому році тренувань здобув нагороди місцевого рівня, що й ствердило мене у правильності вибору виду спорту і додало завзяття та натхнення.

З кожним роком втягувався в цей вид та й, чесно кажучи, і сьогодні веслування мене затягує і продовжує захоплювати.

Чому по завершенню спортивної кар’єри у веслуванні на байдарках і каное обрали саме веслування на човнах «Дракон»?

У 2009 році я закінчив свою спортивну кар’єру у веслуванні на байдарках та розпочав тренерську діяльність.

І якраз в той час до мене звернувся мій друг та колега по «цеху» з проханням підсилити команду та допомогти в підготовці до змагань, на що я відразу погодився.

Так у моєму житі з’явився драгонбот.

14434814_187569815005098_3544420111181291810_o

Хто може займатись веслуванням на човнах «Дракон» і чи є обмеження?

Веслування на човнах «Дракон» досить доступний вид веслування, адже для того щоб розпочати займатись цим видом спорту не потрібно мати спеціальних навичок, а також тут немає вікових обмежень. Тому запрошуємо всіх бажаючих спробувати та відчути себе справжніми «Драконами».

Після повернення в Черкаси Ви почали працювати тренером-викладачем з веслування на човнах «Дракон» чи є проблеми з набором дітей у нашому місті і які цілі ставите перед своїми юними вихованцями?

У 2015 році повернувся додому, в Черкаси, і звичайно я не міг обійтися без веслування. Мені дуже пощастило – я знайшов однодумців, які допомогли і допомагають у розвитку веслування на човнах «Дракон» в нашому місті.

Зараз працюю з юними веслувальниками, вчу освоювати водну стихію та опановувати «Дракона».

Перш за все, перед своїми вихованцями ставлю за мету здобуття гарної фізичної форми та виховую командний дух, адже всі хто приходить до нас стає членом великої спортивної родини, у якій ми не тільки розділяємо радість перемоги, але й допомагаємо у складні хвилини.

Ви також тренуєте дорослих спортсменів та у цьому році маєте гарні здобутки, чим мотивуєте команду?

Мені пощастило працювати з командою цілеспрямований, завзятих та відданих спорту людей.

Частина нашої команди у минулому спортсмени (веслувальники на байдарках чи каное), інші – це спортсмени, які досить недавно відкрили для себе веслування на човнах «Дракон».

Ми дорослі, цілеспрямовані люди, знаємо який результат є нашою метою, тому наполегливо тренуємося, підтримуємо та підбадьорюємо один одного, а це в свою чергу дає нам можливість підніматись вище на всеукраїнському рівні.

Сьогодні IRONMAN гідно представляє Черкащину на національних змаганнях, але ми маємо мету бути серед кращих,  тому нам є куди рости і до чого прагнути.

Мотивую команду особистим прикладом та працелюбністю, самовіддачею та роботою на результат.

городнюк

Днями у Черкасах відбулися перші всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Черкащини», що вдалося реалізувати, а що ні та які загальні враження?

Вражень, насправді, дуже багато.

У першу чергу наш спортивний колектив щиро радий, що у Черкасах нарешті відбулись змагання всеукраїнського рівня – це велике досягнення. Ми гідно провели ці змагання, про що нам підтвердила федерація веслування на човнах «Дракон» України.

3A2K2974

Звісно, хочу щоб змагання стали традиційними, плануємо на наступний рік провести ще й старти серед аматорів та юніорів.

Але скажу відверто, що змагання б не відбулись, якби команда не спрацювала у єдності і взаємодопомозі. Кожен з нас мав свій об’єм роботи і ніс за нього відповідальність. Я радий, що у мене така велика сім’я з якою можна рухати гори!

Які плани маєте на 2017 спортивний рік?

Зараз готуємось до чемпіонату України, який прийматиме столиця на початку липня. А по завершенню плануємо з частиною команди взяти участь у чемпіонаті Європи у складі національної збірної команди України.

Якщо говорити про глобальні плани, то хочу, щоб більше містян, разом з нами, займались веслуванням на човнах «Дракон», ставали здоровішим та сильнішими.

І останнє запитання: що потрібно для досягнення успіху?

Для досягнення успіху повинен бути командний дух та віра в свого тренера.

Звичайно ж регулярні тренування, ще трішки спортивного фарту – без нього ніяк, наполегливість усієї команди, завзятість, самовдосконалення і звичайно взаємодопомога – тільки у сукупності цих факторів можна досягти успіху!

14444931_866518603449614_1326535846946275583_o

Ексклюзивно для спортивного інтернет – порталу ЧЕмпіон

Написати перший коментар

Залишити коментар