У Смілі змагались кращі веслувальники області

Відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное на призи срібного призера Оліміпійських ігор Олександра Мотузенка приймала Сміла 3 червня 2017 року.

Для Сміли ці змагання вже традиційні та проводяться в шосте.

За нагороди чемпіонату змагались спортсмени зі Сміли, Черкас, Новоархангельську, Вільшани, Гайворону та Умані.

За спортсменів уболівали почесні гості: срібний призер Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року Олександр Мотузенко, заступник міського голови Людмила Осейко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та його заступник Катерина Коваленко, а також начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянського МВК Наталія Незнанова, спеціаліст відділення НОК України в Черкаській області  Олександр Гнатенко.

веслування Юля, Аліна

Переможцями змагань стали:

Станіслав Малков – С-1 500 м, юнаки 2003-2004 р.н., Вільшанка;

Тетяна Смиловенко – К-1 500 м, дівчата 2003-2004 р.н., Вільшанка;

Ілона Трофімова – С-1 500 м та С-1 200 м,  дівчата 2003-2004 р.н., Черкаси;

Петро Подолянець – С-1 500 м, юнаки 2001-2002 р.н., Умань;

Олег Сіленок – К-1 500 м, юнаки 2003-2004 р.н., Черкаси;

Марія Шаманська – С-1 500 м та С-1 200 м,  дівчата 2001-2002 р.н., Гайворон;

Олесь Станевич – К-1 500 м, юнаки 2001-2002 р.н., Черкаси;

Аліна Чиж – К-1 500 м, дівчата 2001-2002 р.н., Черкаси;

Богдан Грязнов – Євген Палій – К-2 500 м, юнаки 2003-2004 р.н., Сміла

Євген Бужан – Станіслав Малков – С-2 500 м, юнаки 2003-2004 р.н., Вільшанка;

Наталя Озирянська – Марина Лях – К-2 500 м, дівчата 2003-2004 р.н., Гайворон;

Марія Шаманська – Ольга Шляховська – С-2 500 м, дівчата 2001-2002 р.н., Гайворон;

Владиислав Насальний – Яків Діордієв – К-2 500 м, юнаки 2001-2002 р.н., Вільшанка;

Артур Гуляр – Володимир Меля – С-2 500м, юнаки 2001-2002 р.н., Умань;

Кирило Паршогуба – С-1 200 м, юнаки 2003-2004 р.н., Гайворон;

Олександра Михайленко – К-1 200 м, дівчата 2003-2004 р.н., Сміла;

Олександр Хлевнюк – К-1 200 м, юнаки 2003-2004 р.н., Сміла;

Артур Гуляр – С-1 200 м, юнаки 2001-2002 р.н., Умань;

Валерія Шарова – К-1 200 м, дівчата 2001-2002 р.н., Черкаси;

Вадим Ткачук – К-1 200 м, юнаки 2001-2002 р.н., Умань;

Іван Корнієнко – Назар Гришин – К-2 200 м, юнаки 2003-2004 р.н., Гайворон;

Ігор Новак – Вадим Драганов – С-2 200 м, юнаки 2003-2004 р.н., Вільшанка;

Олександра Михайленко – Аріадна Кифарчук – К-2 200 м, дівчата 2003-2004 р.н., Сміла-Гайворн

Назар Петренко – Олександр Васильєв – К-2 200 м, юнаки 2001-2002 р.н., Сміла;

Артур Гуляр – Володимир Меля – С-2 200 м, юнаки 2001-2002 р.н., Умань;

Валерія Шарова – Аліна Чиж – К-2 200 м, дівчата 2001-2002 р.н., Черкаси

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*