У черкаських спортсменів відділення академічного веслування новий двигун (фотофакт)

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв спільно з начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максимом Зеленським під час відкритого тренування відділення академічного веслування Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради вручили мотор для човна, який придбано за кошти обласного бюджету.

«Мотор «Mercury», 4-тактиний, потужністю 9,9 сил, це саме ті показники, які необхідні для належного супроводу спортсменів на воді, що у свою чергу не тільки покращить навчально-тренувальний процес та й результати в цілому, але і забезпечить належний рівень безпеки», – говорить заслужений тренер України з академічного веслування Михайло Гуленко.

DSC02262

«Сьогоднi разом з Максимом Зеленським вручили придбаний за кошти обласного бюджету двигун Меркурий потужнiстю 9.9 кiнських сил. Це дасть можливiсть тренеру якiiсно проводить тренувальний процес, а значить буде і результат», – пише у себе на ФБ-сторінці заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

DSC02270

Написати перший коментар

Залишити коментар