У Черкасах визначили найсильніших в академічному веслуванні області (результати)

Чемпіонат Черкаської області з академічного веслування серед юнаків і дівчат 2001-2002 та юнаків і дівчат 2003-2004 рр.н. приймала водно-спортивна база ДЮСШ з веслування Черкаської міської ради з 15 по 16 липня 2017 року.

За результатами змагань сформовано збірну команду області, яка у кінці липня захищатиме честь Черкащини на чемпіонаті України.

Переможцями та призерами стали:

Дівчата 2003-2004 клас 1 Х дистанція 1000 м

  1. Котик Дарія
  2. Нечипоренко Поліна
  3. Криклива Даніела

Юнаки 2003-2004 клас 1 Х дистанція 1000 м

  1. Битко Данило
  2. Таценко Вадим
  3. Шемшур Володимир

Юнаки 2001-2002 клас 1 Х дистанція 1000 м

  1. Кравченко Назарій
  2. Скоробагатько Сергій
  3. Великий Артем

Юнаки 2001-2002 клас 2 Х дистанція 1000 м

  1. Кравченко Назарій – Скоробагатько Сергій
  2. Великий Артем – Хоменко Віталій
  3. Колосенко Денис – Крижановский Максим

Дівчата 2003-2004 клас 2 Х дистанція 1000 м

  1. Красовська Дарина – Іщенко Ірина
  2. Котик Дарія – Нечипоренко Поліна
  3. Бойко Тетяна – Криклива Даніела

Юнаки 2003-2004 клас 2 Х дистанція 1000 м

  1. Битко Данило – Таценко Вадим
  2. Шемшур Володимир – Каменецький Максим
  3. Лугеря Олександр – Кулініч Андрій

Юнаки 2003-2004 клас 4 Х дистанція 1000 м

  1. Битко Данило-Таценко Вадим-Шемшур Володимир-Каменецький Максим
  2. Лугеря Олександр-Кулініч Андрій-Зубенко Єгор-Романча Олександр
  3. Котолуп Сергій-Кулик Андрій-Теліга Данило-Волощук Андрій

Дівчата 2003-2004 клас 4 Х дистанція 1000 м

Красовська Дарина-Іщенко Ірина-Котик Дарія-Нечипоренко Поліна
Бойко Тетяна-Криклива Даніела-Хоменко Ольга-Братко Катерина
Мінько Анна-Харченко Карина-Євсеєва Олена-Мігас Наталія

Юнаки 2001-2002 клас 4 Х дистанція1000 м

  1. Кравченко Назарій-Скоробагатько Сергій-Великий Артем-Хоменко Віталій
  2. Колосенко Денис-Крижановский Максим-Корчевний Даннило-Зубенко Тимур
  3. Башмаков Анатолий-Литвин Данило-Момотов Вадим-Прокопенко Вадим

Спортсменів тренують Кучеренко Ю.М., Гречка О.О., Гречуха С.В.

Змагання обслуговували: головний суддя О.А. Яремаченко, головний секретар С.В. Гречуха.

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*