Веслувальники Черкащини успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях «Стрімкі човни»

Всеукраїнські змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное, пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С. Бурмака (Центральна зона) приймала столиця з 14 по 16 липня 2017 року.

Черкащину представляли вихованці спортивних шкіл Черкас, Сміли та Умані.

До трійки кращих увійшли:

  • Роман Українець – 1 місце (каное-одиночка, 1000 м, 2001-2002 р.н.)
  • Роман Українець-Петро Подолянець – 1 місце (каное-двійка, 1000 м, 2001-2002 р.н.)
  • Артем Гуляр – 1 місце (каное-одиночка, 200 м, 2001-2002 р.н.)
  • Валерія Шарова – 1 місце (байдарка-одиночка, 200 м, 2001-2002 р.н.),1 місце (каное-одиночка, 2001-2002 р.)
  • Артур Гуляр-Володимир Меля – 1 місце (каное-двійка, 200 м, 2001-2002 р.н.), 1 місце (каное-двійка, 500 м, 2001-2002 р.н.)
  • Петро Подолянець – 1 місце (каное-одиночка, 500 м, 2001-2002р.н)
  • Катерина Пономаренко-Ілона Трофімова – 1 місце (каное-двійка, 200 м, 2003-2004 р.н.), 1 місце (каное-двійка5 м, 2003-2004 р.н.)
  • Владислав Силка-Антон Шуляченко – 1 місце (каное-двійка, 200 м, 2003-2004 р.н.),3 місце (каное-двійка, 500 м, 2003-2004 р.н.)
  • Михайло Назаренко – 1 місце (каное-одночка, 500 м, 2003-2004 р.н.), 3 місце (каное-одиночка, 200 м, 2003-2004 р.н.)
  • Марія Кобилінська-Валерія Шарова – 1 місце (каное-двійка, 200 м, 2001-2002 р.н.)
  • Ілона Трофімова – 1 місце (каное-одночка, 500 м, 2003-2004 р.н.)
  • Марія Кобилінська-Марія Кобилінська – 1 місце (каное-двійка, 500 м, 2001-2002 р.н.)
  • Аліна Чиж – 1 місце (байдарка-одиночка, 500 м, 2001-2002 р.н.)
  • Вадим Ткачук – 2 місце (байдарка-одиночка, 1000 м., 2001-2002 р.н.)
  • Євген Палій – 2 місце (байдарка-одиночка, 1000 м., 2003-2004 р.н.)
  • Марія Кобилінська – 2 місце (каное-одиночка, 200 м, 2001-2002 р.н.)
  • Євгенія Камнєва – 2 місце (каное-одиночка, 2001-2002 р.)
  • Володимир Меля – 3 місце (каное-одиночка, 1000 м, 2001-2002 р.н.)
  • Олександр Васильєв-Назар Петренко – 3 місце (байдарка-двійка, 200 м, 2001-2002 р.н.)
  • Володимир Стадник – 3 місце (каное-одиночка, 500 м, 2001-2002р.н)
  • Вікторія Міхайленко-Олександра Міхайленко – 3 місце (байдарка-двійка, 500 м, 2003-2004р.н.)
  • Максим Мегесь – 3 місце (байдарка-одиночка, 500 м, 2003-2004 р.н.)

Кращі спортсмени представлятимуть Черкаську область на чемпіонаті України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» (фінал) з 27 по 30 липня у м. Київ.

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*