Веслувальники Черкащини успішно виступили на чемпіонаті України «Стрімкі човни»

Фінальні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту «Стрімкі човни» приймала столиця з 27 по 30 липня 2017 року.

До десятки кращих ДЮСШ потрапила дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради здобувши 545 залікових очок та посівши 6 місце.  Переможцем стала Луцька ОСДЮСШОР «Олімп» – 655 очок, на другому місті Хмельницька ДЮСШ УО (604), на третьому – СДЮСШОР ім. Ю. Рябчинської міста Вінниці (574).

Особисті результати:

• Валерія Шарова у каное-одиночці на дистанції 200 метрів виборола золоту нагороду та у екіпажі каное-двійка на цій же дистанції разом з Марією Кобилинською їм не було рівних. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер Шарова О., Іванов К.).
  • Євгеня Камнєва у своїй віковій групі на дистанції 500 метрів виборола срібло поступившись спортсменці з Херсонської області менше секунди. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).
  • Ілона Трофімова та Катерина Пономаренко двічі піднімались на п’єдестал пошани. Дівчата вибороли перше місце на дистанції 200 метрів та друге на п’ятсотметрівці. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).
  • В каное-одиночці Ілона Трофімова здолала  200 м з другим часом. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери Шарова О., Іванов К.).
  • Михайло Назаренко  в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів у віковій групі 2001-2002 років народження виборов срібло обійшовши Ковельського веслувальника Тараса Семенюка та поступившись Херсонському спортсмену Олександру Комягіну. (ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер Кучер П.)
  • Екіпаж каное-двійки Петро Подолянець та Роман Українець єдині представники уманської школи веслування яким вдалося увійти до трійки лідерів чемпіонату виборовши друге місце на дистанції 1000 метрів. (Уманська ДЮСШ №1, тренери Іщенко В., Івасенко Т.).