У Канівському районі визначали кращих у пляжному волейболі

Першість Канівського району з пляжного волейболу серед чоловіків приймав спортивний майданчик поблизу села Келеберда (Канівського району) 19 серпня 2017 року.

На змагання прибули команди – по дві команди з сел Бобриця та Ліпляве, та по одній команді з сел Келеберда та Степанці.

Команди було розподілено на підгрупи. Переможці підгруп зіграли між собою за 1-2 місце, команди, які зайняли другі місця в підгрупах, зіграли між собою за 3-4 місце.

За результатами змагань:

3 місце зайняла команда с. Ліпляве у складі Германа Максима та Малашенко Костянтина;

2 місце посіли Колот Олександр та Кравченко Сергій з с. Бобриця;

1 місце та Кубок виборола команда у складі Момра Михайла та Ракоїда Тараса з с. Степанці.

Учасники команди-переможця та призерів отримали медалі та грамоти.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу “Колос”