Черкащани по-спортивному відзначили День фізичної культури та спорту (фото)

Цими вихідними спортсмени усієї країни відзначали професійне свято – День фізичної культури та спорту України.

На території комунального підприємства «Центральний стадіон» міста Черкас відбулось масштабне традиційне спортивне свято – Ярмарок спорту.

Спортивне свято було започатковане у 2012 році  проводиться щороку у Черкасах.

Цьогоріч участь у спортивно-масовому заході взяли дитячо-юнацькі спортивні школи міста та області, комунальні підприємства галузі спорту, фізкультурно-спортивні товариства, технікуми, університети та федерації з видів спорту.

Загалом на території стадіону працювало понад 30 спортивних майданчиків, на кожному з яких відбувались показові виступи та майстер-класи з різних видів спорту.

Урочистій церемонії відкриття «Ярмарку спорту» передував парад спортивних закладів. Учасників ходи вітали: міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, перший заступник голови ВНОК України у Черкаській області Антон Скачков,  директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва та директор КП «Центральний стадіон» Юрій Гончаров.

Коваленко Катерина«Шановна спортивна громадо Черкащини!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України прийміть щирі вітання від начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максима Васильовича Зеленського! Ми зичимо Вам незламності духу, віри у себе та свої сили! А також перемог – спортивних та життєвих! І якщо на вашому шляху траплятимуться негоди, нехай вони зроблять вас сильнішими, а перемоги яскравішими!

Дякуємо Вам за ваш титанічний труд та відданість спорту!» – відзначила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко.

Світлини управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Написати перший коментар

Залишити коментар