Результати Кубку Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча (фото+результати)

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Івановича Хіміча цими вихідними приймала водно-спортивна база дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

З початком змагань спортсменів, тренерів та суддів привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський, очільник обласного відділення НОК України Андрій Більда, голова обласної федерації веслування на байдарках і каное Сергій Лесь, чемпіон Оліпійських ігор, почесний громадянин міста Черкас Андрій Хіміч.

DSC08600

DSC08640

“Приємно коли такі змагання об’єднують: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА відділення НОК України в Черкаській області, департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, дитячо-юнацьку спортивну школу з веслування Черкаської міської ради, депутатський корпус, спортсменів різних регіонів та просто небайдужих людей!
Вважаю, що цим змаганням час ставати всеукраїнськими, тому на черговій нараді з відділенням НОК України у Черкаській області та обласною федерацією будемо обговорювати це питання та вносити відповідні пропозиції до календарного плану Міністерства молоді та спорту і НОК України”, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

За Кубок чемпіона Олімпійських ігор 1964 року на водних доріжках боролись  понад 60 спортсмени із Черкас, Сміли, Умані та Києва.

Переможцями змагань стали:

  • Вадим Ткачук – байдарка-одиночка, дистанція 1000 м та 500 м, Умань;
  • Роман Українець –  каное-одиночка, дистанція 1000 м та 500 м,  Умань;
  • Ростислав Писаревський – байдарка-одиночка, дистанція 1000 м та 500 м, Київ;
  • Артур Гуляр – каное-одиночка, дистанція 1000 м та 500 м, Умань;
  • Богдан Жовтюк – байдарка-одиночка, дистанція 1000 м,Умань;
  • Владислав Карнаух – каное-одиночка, дистанція 1000 м, Умань;
  • Валерія Шарова – байдарка-одиночка, дистанція 500 м, Черкаси;
  • Ілона Трофімова – каное-одиночка, дистанція 500 м, Черкаси;
  • Аліна Чиж – байдарка-одиночка, дистанція 500 м та 200 м, Черкаси;
  • Владислав Мегась – байдарка-одиночка, дистанція 500 м, Умань;
  • Владислав Карнах – каное-одиночка, дистанція 500 м, Умань;
  • Юлія Юрійчук – байдарка-одиночка, дистанція 500 м та 200 м, Умань;
  • Анастасія Коваленко – байдарка-одиночка, дистанція 200 м, Черкаси;
  • Катерина Пономаренко – каное-одиночка, дистанція 200 м, Черкаси.

DSC08717 DSC08733

«Готовність місця проведення змагань відповідає вимогам положення та правилам проведення змагань», – відзначив головний суддя змагань.

ЧЕмпіон використав світлини управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Написати перший коментар

Залишити коментар