Результати відкритого чемпіонату Черкаської області з гімнастики спортивної

Відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної приймав спортивний комплекс «Спартак» з 13 по 15 жовтня 2017 року.

Привітали спортсменів, тренерів та гостей змагань начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та його заступник Катерина Коваленко.

22459248_2010866642515161_4804069481350506799_o

Протягом трьох днів змагалися спортсмени обласної ДЮСШ «Олімпія », комплексної ДЮСШ «Спартак», Смілянської ДЮСШ «Олімп» спортсмени з міста Кропивницького СДЮСШОР «Надія».

В гімнастичному багатоборстві прийняло участь 141 спортсмен.

      В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали:

  • МСУ – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
  • КМСУ –– Рабко Анастасія – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
  • І р.(дов. пр.) 2005 р.н. – Зволяк Катерина – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
  • І р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Носкова Каріна – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
  • І р.(об. пр.) 2006-05 р.н. – Касяненко Юлія – тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
  • ІІ р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Бордовська Анастасія – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
  • ІІ р.(дов. пр.) 2007 р.н. – Подлесна Софія – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
  • ІІ р.(дов.пр.) 2008 р.н. – Моляка Яна – : Кравченко О., Кучеренко С.;
  • ІІ р.(об. пр.) 2007-08 р.н. –Александрова Анастасія – тренери:Красовська А.,Сидоренко Д.;
  • ІІІ р. серед 2008 р.н. – Надюк Кіра – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
  • ІІІ р. серед 2009 р.н. – Кравчук Марія – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
  • ІІІ р. серед 20010 р.н. – Стрембітська Єлизавета – тренери: Калініченко К., Блищик В.;
  • І юн. р. серед 2008 р.н. – Притула Анжела- тренери: Калініченко К., Блищик В.;
  • І юн. р. серед 2009 р.н. – Опара Єва – тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
  • І юн. р. серед 2010 р.н. – Проценко Діана– тренери: Красовська А.,Сидоренко Д..

      В особистому заліку серед юнаків чемпіонами стали:

  • КМСУ  – Науменко Назарій – тренери: Надюк І., Моргунов М.;
  • І р. серед 2004-2006 р.н. – Коваленко Олександр – Надюк І., Моргунов М.;
  • ІІ р. серед 2006 р.н. – Доценко Максим – тренери: Сахарук І., Арсеньєв В.;
  • ІІ р. серед 2007 р.н. – Безуглий Михайло – тренери: Крижня В., Гладкий С.;
  • ІІ р. серед 2008 р.н. – Моляка Володимир – тренери: Крижня В., Гладкий С.
  • ІІІ р. серед 2007 р.н. – Хижняк Дмитро – тренери: Крижня В., Гладкий С.;
  • ІІІ р. серед 2008 р.н. – Олійник Іван – тренер: Толмачов А.;
  • І юн. р. серед 2008 р.н. – Іванцов Михайло – тренер: Крижня В., Гладкий С.;
  • І юн. р. серед 2009 р.н. – Бурлай Данило – тренер: Крижня В., Гладкий С.;
  • І юн. р. серед 200 р.н. – Давидюк Іван – тренери: Крижня В., Гладкий С.

22406402_2010867312515094_5945984141441610648_n

Змагання обслуговували: головний суддя змагань – суддя національної категорії Кравченко Олена, заступник головного судді змагань – суддя міжнародної категорії Моргунов Максим.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснювали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Федерація гімнастики спортивної Черкаської області та за підтримки відділення НОК України в Черкаській області.

 

Написати перший коментар

Залишити коментар