У Черкасах втретє пройшов всеукраїнський турнір пам’яті родоначальника українського кікбоксингу

З 24 по 26 листопада 2017 року втретє в Черкасах провели турнір пам’яті родоначальника українського кікбоксингу Павла Опанасовича Орла, який пішов 14 листопада 2014 року на 76-му році життя.

У цьому році змагання всеукраїнського масштабу зібрали під одним дахом обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву Черкаської обласної ради представників 21 клубу з восьми регіонів:

  • Дніпропетровської,
  • Київської,
  • Кіровоградської,
  • Миколаївської,
  • Одеської,
  • Хмельницької,
  • Черкаської областей і міста Києва.

Своїми враженням від турніру, присвяченого її наставнику, поділилася президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко:

«Приїхали насправді ті, хто його пам’ятав і любив. Цьогоріч турнір був класний. Учні Павла Опанасовича підготували безліч подарунків, серед яких значки, кубки і навіть мобільні телефони. Діти були у захваті. Нагородили всіх. Ніхто не залишився ображеним. Все вийшло круто!»

У 2017 році кращим клубом за кількістю золотих нагород став «Захист» (Кіровоградщина). На рахунку його вихованців 8 перших місць.

Проте найбільшу кількість медалей вибороли господарі – Черкаський клуб «Вулкан», в скарбничці якого 18 відзнак, серед яких третина найвищого ґатунку. Зауважимо, що минулоріч кікбоксери клубів «Вулкану» й «Захисту» посіли 3-тє і 5-те місця відповідно у клубному рейтингу. Тоді перші два місця були за київською «Перспективою» та рівненським «Будоканом».

У заліку областей знову беззаперечним лідером стала Черкаська область. На відміну від попереднього розіграшу турніру вшанування пам’яті Павла Опанасовича Орла, коли другу й третю позиції посіли представники Запорізького та Донецького регіону, в цьому році ці місця відповідно розподілили між собою збірні Кіровоградщини та Дніпропетровщини.

На цьому змагальний рік вітчизняного кікбоксингу WAKO не закінчується. У грудні очікуються кілька значних подій, серед яких матч-реванш з К-1 серед професіоналів між Україною та Польщею, Кубок України з кікбоксингу WAKO, а також відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Wizard Open 2017».

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Федерації кікбоксингу України WAKO

Написати перший коментар

Залишити коментар