У Черкасах визначали кращих у спортивній гімнастиці

Відкритий чемпіонат КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради з гімнастики спортивної пройшов в обласному центрі 2 грудня 2017 року.

Змагання проводилися з метою підведення підсумків навчально-тренувальної роботи, а також задля підвищення рівня спортивної майстерності.

24210491_1507040592713841_5555853383983130486_o (1)

У цих змаганнях кращих визначали з поміж 50 спортсменок

Золоті нагороди здобули:

  • Дуженко Вероніка (за програмою ІІІ р., 2008 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),
  • Шептурова Марія (за програмою ІІІ р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Коломієць Віра (за програмою ІІІ р., 2009 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),
  • Каграманова Каріна (за програмою ІІІ р., 2010 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),
  • Монке Олександра (за програмою Іюн. р., 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Удалая Анастасія (за програмою Іюн. р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Гонтар Вероніка (за програмою Іюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Костоглод Катерина (за програмою ІІюн. р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Ніколенко Рада (за програмою ІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Сидоренкко Катерина (за програмою ІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Гречана Діана (за програмою ІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Делікатна Аліса (за програмою ІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),
  • Капустян Злата (за програмою ІІІюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),
  • Гуц Глорія (за програмою ІІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна),
  • Волинець Альона (за програмою ІІІюн. р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),
  • Соломаха Вікторія (за програмою ІІІюн. р., 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна).

Срібні нагороди вибороли:

  • Авілова Кіра,
  • Луняка Анна,
  • Стрембіцька Єлизавета,
  • Форманюк Дар’я,
  • Лісніченко Любов,
  • Проценко Діана,
  • Ващиліна Тетяна,
  • Меркулова Поліна,
  • Богатікова Каріна,
  • Проценко Яна,
  • Черниш Дар’я,
  • Піньковська Софія,
  • Сабатовська Софія,
  • Єрмакова Анастасія,
  • Тарапата Дар’я.

Бронзові нагороди здобули:

  • Притула Анжела,
  • Зінковська Діана,
  • Шепель Анна,
  • Акаєва Альбіна,
  • Калініченко Марія,
  • Луняка Марія,
  • Харченко Каріна,
  • Кукла Вероніка,
  • Широкова Марія,
  • Ткач Єлизавета,
  • Олійник Юлія,
  • Мандибура Ліза,
  • Сало Антоніна,
  • Ходорова Софія,
  • Лавріненко Соломія.

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Красовська Анастасія, Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна, Блищик Віктор, акробати: Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, хореографи: Нечмірьова Валентина, Зуєва Тамара.

Написати перший коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.

*