У Каневі відбулись змагання з футзалу (результати)

З метою популяризації футзалу в Канівському районі та з нагоди Дня Збройних Сил України 9 грудня 2017 року проведено чемпіонат району з футзалу.

Помірятися силами у футбольній майстерності прибули команди з сіл Степанці, Ліпляве та Таганча. Змагання проводилися за принципом «кожний з кожним». Варто відзначитии, що участь в змаганнях брали участь виключно мешканці сіл Канівського району.

Отже, 1 місце, кубок та медалі виборола досвідчена команда футзалістів з села Степанці. Справжня боротьба розгорнулась за друге місце. З рахунком 3:2 перемогла команда з села Ліпляве. 3 місце посіла команда села Таганча. Команди-призери нагороджені медалями та грамотами.

Змагання проведено відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» та за організаторської підтримки федерації футболу Канівського району. Змагання обслуговував суддя Іван Баранов.

Про це ЧЕмпіон дізнався від Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»