У Черкасах пройшов чемпіонат міста з плавання (результати)

Чемпіонат міста Черкаси серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодших приймав міський басейн з 18 по 19 грудня 2017 року.

Участь у змаганнях взяли 35 спортсменів.

Результати:

На дистанціях:

50 м вільним стилем:

дівчата

  • 1 місце – Пономар Дар’я;
  • 2 місце – Пойда Анастасія;
  • 3 місце – Ушакова Іванна.

юнаки

  • 1 місце – Бурхан Євген;
  • 2 місце – Таран Михайло;
  • 3 місце – Лобунець Сергій.

50 м брас:

дівчата

  • 1 місце – Івженко Дар’я;
  • 2 місце – Кліменко Софія;
  • 3 місце – Алі МосхінЖасмін.

юнаки

  • 1 місце – Шевченко Денис;
  • 2 місце – Сокур Максим;
  • 3 місце – Дорофєєв Вадим.

50 м на спині:

дівчата

  • 1 місце – Мікіш Анна;
  • 2 місце – Хоменко Вікторія;
  • 3 місце Пасічна Ірина.

юнаки

  • 1 місце –Лавріненко Ярослав;
  • 2 місце – Миронюк Іван;
  • 3 місце – Пісний Владислав.

100 м вільним стилем:

дівчата

  • 1 місце – Пономар Дар’я;
  • 2 місце – Пойда Анастасія;
  • 3 місце – Ушакова Іванна.

юнаки

  • 1 місце – Бурхан Євген;
  • 2 місце – Лобунець Сергій;
  • 3 місце – Таран Михайло.

100 м брас:

дівчата

  • 1 місце – Івженко Дар’я;
  • 2 місце – Кліменко Софія;
  • 3 місце – Алі МосхінЖасмін.

юнаки

  • 1 місце – Шевченко Денис;
  • 2 місце – Сокур Максим;
  • 3 місце – Дорофєєв Вадим.

100 м на спині:

дівчата

  • 1 місце – Мікіш Анна;
  • 2 місце – Хоменко Вікторія;
  • 3 місце –Бароян Анна.

юнаки

  • 1 місце – Лавріненко Ярослав;
  • 2 місце – Миронюк Іван;
  • 3 місце – Пісний Владислав.

200 м вільним стилем:

дівчата

  • 1 місце – Пойда Анастасія;
  • 2 місце – Ушакова Іванна;
  • 3 місце – Березенко Катерина.

юнаки

  • 1 місце – Бурхан Євген;
  • 2 місце – Лобунець Сергій;
  • 3 місце – Криворучко Артем.

200 м брас:

дівчата

  • 1 місце – Івженко Дар’я;
  • 2 місце – Кліменко Софія;
  • 3 місце – Алі МосхінЖасмін.

юнаки

  • 1 місце – Шевченко Денис;
  • 2 місце – Сокур Максим;
  • 3 місце – Дорофєєв Вадим.

200 м на спині:

дівчата

  • 1 місце – Мікіш Анна;
  • 2 місце – Хоменко Вікторія.

юнаки

  • 1 місце – Лавріненко Ярослав;
  • 2 місце – Миронюк Іван.

Тренери: Безручко Андрій Валерійович, Великоцька Марія Дмитрівна, Лисенко Наталя Миколаївна.

Про це ЧЕмпіон дізнався від КДЮСШ №2 Черкаської міської ради

Написати перший коментар

Залишити коментар