На Черкащині стало більше майстрів спорту України (список)

Спортивний 2017 рік добіг кінця і ми вирішили узагальнити результати виступів спортсменів Черкащини у здобутих розрядах і званнях.

Тож, за цей рік 281 спортсмену було присвоєно розряд «Кандидат у майстри спорту України», 38 атлетів отримали звання «Майстер спорту України», 9 – здобули звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Також у цьому році Черкащина має одного «Заслуженого тренера України», ним став Міхельсон Максим Сергійович.

№  Прізвище Ім’я Вид спорту Відомства Тренер
  МСУ 2017        
1 Борщенко Євгеній автомобільний спорт   Калниш С.Г.
2 Копилець Павло автомобільний спорт   Калниш С.Г.
3 Данілов Олег армспорт   Данілов Г.Г.
4 Савчук Андрій хортинг   Шульга А.В.
5 Анохін Дмитро хортинг ФСТ “Динамо” Селюжицький А.Г.
6 Манько Артем фехтування на візках (УОРА) “Інваспорт” Шкалікова Л.М.
7 Моісеєнко Віта дартс   Ширяєв Д.В.,Бурмака П.М.
8 Гузій Денис гімнастика спортивна ФСТ “Україна” Надюк І.В.,Моргунов М.В.
9 Дикальчук Софія гімнастика спортивна ФСТ “Україна” Нечмірьова В.М.,Горбач З.І.
10 Сіпко Андрій гімнастика спортивна ФСТ “Україна” Надюк І.В.,Курабцев Д.А.
11 Кушка Петро бодібілдинг   Палкін А.І.
12 Нємков Дмитро комбат Дзю-Дзюцу   Василенко В.О.
13 Шинкаренко Максим пожежно-прикладний спорт ФСТ “Динамо” Бузько В.І.,Будник О.І.
14 Грицай Євгеній таеквондо (ІТФ)   Михальський В.П.
15 Рогожин Владислав хортинг   Синьогуб В.О.
16 Прокоф’єв Олексій пожежно-прикладний спорт ФСТ “Динамо” Бузько В.І.,Будник О.І.
17 Хлібодар Владислав пожежно-прикладний спорт ФСТ “Динамо” Бузько В.І.,Будник О.І.
18 Бітюкова Мар’я морські багатоборства ФСТ “Динамо” Снесар Л.В.
19 Коваль Максим легка атлетика (ВРФР) “Інваспорт” Кисельов О.П.
20 Зобенко Олександр легка атлетика ФСТ “Динамо” Гордієнко О.І.
21 Савенко Олександр легка атлетика “Освіта” Юнак Л.П.
22 Бабак Денис морські багатоборства ФСТ “Спартак” Каданцев С.Д.
23 Спекторенко Катерина дартс    
24 Троян Ярослав судномодельний спорт   Коваль В.В.
25 Карнаух Владислав веслування на байдарках і каное   Іщенко В.О.,Івасенко Т.Л.
26 Махінько Назар веслування на байдарках і каное ФСТ “Україна” Гусєв Д.В.,Кучер П.В.
27 Чаплоуцький Микола веслування на байдарках і каное   Грязнов В.Г.,Івасенко Т.Л.
28 Кулинич Богдан футбол (УОРА) “Інваспорт” Овчаренко С.В.
29 Келємбет Ростислав хокей на траві ФСТ “Динамо” Бухольський А.Г.
30 Кучерявий Павло хокей на траві ФСТ “Динамо” Бухольський А.Г.
31 Росалес Олександр хокей на траві ФСТ “Динамо” Бухольський А.Г.
32 Чорноус Даниїл теніс   Шидловський Г.П.
33 Криворучко Юлія кінний спорт ФСТ “Динамо” Пономарьов А.О.,Кузнецова Є.А.
34 Боєва Дар’я стрільба кульова   Дудник І.М.,Чепурна Н.Ю.
35 Оборська Марина бодібілдинг   Миколенко Д.В.
36 Бобир Сергій бойове самбо ФСТ “Динамо” Литвинов В.М.
37 Токова Наталія спорт із собаками   Толстоп’ят О.В.
38 Толстоп’ят Олександр спорт із собаками   Толстоп’ят О.В.
           
  МСУМК 2017        
1 Левченко Анатолій хортинг ФСТ “Динамо” Селюжицький А.Г.
2 Селюжицький Антон хортинг ФСТ “Динамо” Селюжицький А.Г.
3 Максимів Віталій кікбоксинг WAKO ФСТ “Спартак” Приходько І.М.
4 Білоножко Олександр веслування академічне (УОРА) “Інваспорт” Бондаренко Ю.Р.,Кашко М.І.
5 Карп Михайло кінний спорт ФСТ “Динамо” Пономарьов А.О.,Пономарьова І.М.
6 Кобець Олександр баскетбол    Кобець І.В.,Міхельсон М.С.
7 Вагін Валерій автомодельний спорт   Драченко І.О.
8 Городнюк Денис веслування на човнах “Дракон” ФСТ “Спартак” самостійно
9 Манько Артем фехтування на візках (УОРА) “Інваспорт” Шкалікова Л.М.
           
  ЗТУ 2017        
1 Міхельсон Максим баскетбол    

Написати перший коментар

Залишити коментар