Черкаський національний університет визначив кращих спортсменів року

Спортивний клуб Богдан Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з дирекцією та студентською радою ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я визначили найкращих спортсменів 2017 року з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Олімпійські види спорту:

  • Анастасія Сапсай — дзюдо, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;
  • Олександр Кобець — баскетбол, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;
  • Олександр Каракай — фехтування, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Віталій Новаковський — велоспорт, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Діана Залевська — фехтування, майстер спорту України, член збірної командиУкраїни;
  • Андрій Болобан — дзюдо, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Марина Мальована — бокс, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Мирослав Гончар — бокс, майстер спорту України;
  • Денис Нечипоренко — легка атлетика, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Костянтин Гарасименко — веслування на байдарках і каное, майстер спорту України;
  • Максим Левченко — веслування на байдарках і каное, майстер спорту України;
  • Дмитро Майдаков — бокс, майстер спорту України;
  • Артем Довбик — футбол, член молодіжної збірної України.

Неолімпійські види спорту:

  • Микола Кулик — легка атлетика, заслужений майстер спорту, член Дефлімпійської збірної команди України;
  • Роман Щербатюк — кікбоксинг, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України;
  • Олег Данілов — армспорт, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Евгенія Кордюкова — самбо, майстер спорту України;
  • Анастасія Ісаєнко — спортивна аеробіка, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Віталій Каракай — гирьовий спринт (хортинг),майстер спорту України;член збірної команди України;
  • Анжела Мовчан — кікбоксинг, майстер спорту України, член збірної команди України;
  • Денис Снесар — акватлон, майстер спорту України;
  • Дар’я Запісочна — спортивне орієнтування, майстер спорту України;
  • Марія Коваленко — гирьовий спринт (хортинг), кандидат у майстри спорту України;
  • Ярослав Некоз — кікбоксинг, кандидат у майстри спорту України;
  • Роман Гайшук — спортивна аеробіка, кандидат у майстри спорту України;
  • Денис Піддубний — спортивні танці, багаторазовий чемпіон України.

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Написати перший коментар

Залишити коментар