Черкаські баскетболістки перемагають у чемпіонаті України

Дві впевнені перемоги на рахунку баскетбольної команди «Венето» Черкаси.

Другий етап Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед дівчат триває. Команди 2006-го року народження продовжують змагання в групах. Так, Черкаси приймали черговий тур. «Венето» Черкаси на власному паркеті впевнено здолали команди Полтави та Мирогороду.

  • Венето-Черкаси – СДЮСШОР-2 (Полтава) 62:28
  • Вен: Фатнєва – 20; Любенська – 16; Мартусь – 9.
  • Венето-Черкаси – Миргород 60:15
  • Вен: Любенська – 22; Фатнєва – 14; Куроп’ятник – 6.

IMG_7013

Олена Фатнєва, головний тренер «Венето» Черкаси:

«Результат хороший, але грою задоволені не повністю. Потрібно ще багато працювати. Особливо над технікою, над кидками, взаємодіями один з одним. Над фізичними кондиціями. Результат є, але ми грали з командами, які посідають останні позиції в турнірній таблиці. Для проходження до наступного етапу нам потрібно долати серйозніших суперників. Щоб грати із міцнішими командами, нам потрібно багато працювати».

IMG_7062

Черкаська команда дівчат поки серед лідерів у своїй групі. Відзначає якість гри дівчат і президент МГО «Країна Баскетболія», Олександр Нагорний:

«З нетерпінням та острахом чекав на матчі наших дівчат. Жіночого баскетболу не було в Черкасах давно. Те що я сьогодні побачив, рівень гри та роботою тренера – дуже задоволений. Дівчата працюють лише перший рік, але вже демонструють хороший баскетбол. Якісна робота в захисті, командні взаємодії. Для матчів у дебютному чемпіонаті – дуже здорово. У попередньому турі наша команда переграла міцну команду з Одеси, школи Літвака. Помітна робота тренера, що вона вкладає у дівчат. Це все відображається у грі. Бажаю працювати у тому ж напрямку, сподіваюся команда вийде до наступного етапу».

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Черкаських мавп

Написати перший коментар

Залишити коментар