Кращі веслувальники України змагались у Черкасах (результати)

Чемпіонат федерації України з веслування на човнах «Дракон» із загально-фізичної підготовки серед дорослих цими вихідними приймав спортивний комплекс ОСДЮСШОР Черкаської обласної ради.

Найсильніших визначали у віковій категорії 19 і старше (жінки, чоловіки) у таких видах програми:

    • жим штанги лежачи на спині за 2 хвилини (чоловіки – 30 кг, жінки 25 кг)
    • тяга штанги лежачи на животі за 2 хвилини (чоловіки – 40 кг, жінки 25 кг)
    • біг (чоловіки – 3 000 м, жінки – 2 000 м)

Учасників змагань привітали президент Федерації веслування на човнах «Дракон» України Валерій Моргун, віце-президент Федерації веслування на човнах «Дракон» України Олег Кондес, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації – Катерина Коваленко, голова обласного ФСТ «Спартак» – Юрій Мрачковський, директор ОСДЮСШОР ЧОР Леонід Сіренко та головний суддя змагань Зоя Мостовенко.
28235416_1701527589904310_8177867605382360868_o

На урочистому відкритті змагань продемонстрували свою майстерність вихованці тренерів Швайко Юрія та Ісаєнко Анастасії – чемпіони Черкаської області та призери всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики.

28235694_1701452529911816_2168538403745276086_o

Цьогорічні змагання зібрали 200 спортсменів з 10 регіонів країни.

28061322_1701529466570789_9005888404930451331_o

Черкаську область представляли команди СК «Ironman» на чолі з Кучером П.В. та Черкаська область-2 під керівництвом Городнюка Д. І.

27993103_1701501873240215_1793882762346780885_o

Результати:

Жим штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Ольга Картавенко
  3. місце – Надія Городнюк

Тяга штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Ольга Картавенко

Біг 2 000 метрів, жінки

  1. місце – Анна Мазная
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Олександра Діордійчук

За сумою трьох видів:

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Ольга Картавенко

27983244_1701529659904103_8530947269860423884_o

27983333_1701480556575680_3777841340487374567_o

28071154_1701488563241546_3726508027992268511_o

Жим штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 30 кг)

  1. місце – Олександр Савлук
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Василь Осійчук

Тяга штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 40 кг)

  1. місце – Василь Осійчук
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Євгеній Сбітнєв

Біг 3 000 метрів, чоловіки

  1. місце – Андрій Марковський
  2. місце – Олег Тимчій
  3. місце – Володимир Троцюк

За сумою трьох видів:

  1. місце – Олег Тимчій
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Андрій Марковський

27993280_1701566066567129_7495432927261873581_o 28061122_1701531323237270_3353780473675812410_o 28164618_1701495509907518_4226764733520252787_o

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами PEAK.

28061567_1701563063234096_5627573636734469819_o

Більше фото ТУТ

Написати перший коментар

Залишити коментар