Максим Зеленський: «На Черкащині успішно розвиваються неолімпійські види спорту»

Сьогодні, 21 лютого 2018 року, у прес-центрі «Нової Доби» відбулась прес-конференція присвячена неолімпійським видам спорту та їх розвитку на Черкащині.

«Узгоджена і раціонально спланована робота управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА з обласними федераціями з видів спорту та обласною державною адміністрацією дала потужний результат у кількості зароблених балів і позиції у всеукраїнському рейтингу з неолімпійських видів спорту, адже цього року Черкаська область увійшла до трійки кращих областей за «Рейтингом з неолімпійських видів спорту серед структурних підрозділів фізичної культури та спорту» у своїй групі, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 1 лютого 2018 року № 510.

Загалом спортсмени Черкащини набрали 82 784 залікових бали. Для порівняння у 2016 році ця цифра складала 70 686, у 2015 році – 54 259, а у 2014 – 45 062 залікових очки.

Як бачите, здобутки неолімпійського спорту з 2014 по 2017 рік виросли маже вдвічі, це підтверджують рейтингові бали та нагороди міжнародного рівня. Але варто відмітити, що це не просто бали, це робота адміністративного, тренерсько-викладацького складу, це виступи спортсменів на змаганнях, це кропітка та виснажлива підготовка до них – це досягнення цілої команди», – говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Написати перший коментар

Залишити коментар