На «Спортивному сузір’ї» визначено кращих спортсменів Черкаської області

Сьогодні у приміщенні Черкаської обласної філармонії відбулась урочиста церемонія підведення підсумків 2017 спортивного року «Спортивне сузір’я Черкащини».

Спортсменів, тренерів, меценатів, очільників спортивних споруд, фізультурно-спортивних товариств, представників ЗМІ вітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, його заступник Катерина Коваленко, голова ВНОК України в Черкаській області Андрій Більда, директор обласного “Спорт для всіх” Олександр Волошин та депутати Черкаської обласної ради Анатлоій Коверський та Роман Буданцев.

28640576_1910243602380091_589899265_o 28423222_392346294561226_3992472783456020648_o 28555443_1910243595713425_107686936_o 28555636_1910243599046758_741870360_o

Переможці та лауреати спортивного свята отримали подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, «Спорту для всіх», а в олімпійських категоріях від ВНОК України в Черкаській області.

Також переможці у кожній категорії були нагороджені подарунками від депутата Черкаської обласної ради Володимира Доманського. Категорію «Кращий спортсмен-ветеран» окремо цінними подарунками відзначив Роман Буданцев.

Тож, знайомимо ВАС з кращими з кращих у наступних номінаціях:

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Куліш Сергій Володимирович Стрільба кульова
2 місце Кобець Олександр Ігорович Баскетбол
3 місце Новаковський Віталій В’ячеславович Велоспорт

куліш

Краща спортсменка з олімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Шаріпова Дарія Сергіївна Стрільба кульова
2 місце Сапсай Анастасія Іванівна Дзюдо
3 місце Залевська Діана Фехтування

шаріпова

Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Ткаченко Іван Сергійович Кікбоксинг

ВАКО

2 місце Городнюк Денис Іванович Веслування на човнах «Дракон»
3 місце Щербатюк Роман Валерійович Кікбоксинг
ВАКО

ткаченко

Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Оробець Оксана Юріївна Бодібілдинг (фітнес-жінки)
2 місце Коваленко Катерина Юріївна Веслування на човнах «Дракон»
3 місце Сокол Альбіна Сергіївна Кікбоксинг
ВАКО

оробець

Кращий тренер з олімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Нагній Віктор Анатолійович Стрільба кульова
2 місце Шкалікова Людмила Миколаївна Фехтування
3 місце Міхельсон Максим Сергійович Баскетбол

 нагній

Кращий тренер з неолімпійських видів спорту

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Зубов Юрій Іванович Кікбоксинг
ВАКО
2 місце Городнюк Денис Іванович Веслування на човнах «Дракон»
3 місце Оробець Антоніна Левківна Бодібілдинг (фітнес)

 зубов

 Кращий спортсмен «Сильні духом» (спортсмен з особливими потребами)

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Кулинич
Богдан Григорович
Футбол (УОРА)
2 місце Коваль
Максим Валерійович
Легка атлетика (ВРФР)
3 місце Манько Артем Ігорович Фехтування на візках

 кулинич

Кращий тренер «Сильні духом»

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Кисельов
Олександр Павлович
Легка атлетика
2 місце Шкалікова
Людмила Миколаївна
Фехтування на візках
3 місце Масляков
Валерій Дмитрович
Легка атлетика

кисельов

Кращий спортсмен – ветеран

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Ковальова Ольга Павлівна Веслування на човнах «Дракон», легка атлетика, плавання
2 місце Чигрин Володимир Олександрович Боротьба самбо
3 місце Скіцько Володимир Веслування на човнах «Дракон»

 ковальова

Краща федерація з олімпійських видів спорту

МІСЦЕ ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ
1 місце Федерація легкої атлетики Черкаської області
2 місце Федерація зі стрільби кульова Черкаської області
3 місце Федерація боксу Черкаської області

флач

Краща федерація з неолімпійських видів спорту

МІСЦЕ ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ
1 місце Черкаська обласна федерація з веслування на човнах «Дракон»
2 місце Черкаська обласна федерація кікбоксингу
3 місце « Федерація морських багатоборств Черкаської області »

дракон

Краща федерація з ігрових видів спорту

МІСЦЕ ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ
1 місце Черкаська обласна федерація з баскетболу
2 місце Структурний підрозділ федерації футболу Черкаської області ГО «Асоціація футзалу Черкаської області»
3 місце Федерація футболу Черкаської області


баскет

Меценат спорту

МІСЦЕ ПІБ
1 місце Гордій Микола Васильович
2 місце Бродський Михайло Юрійович
3 місце Ворона Юрій Григорович

 Гордій

Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (електронні видання)

МІСЦЕ ЗМІ
1 місце Спортивне електронне видання «ЧЕмпіон»
2 місце «Черкаський Спорт»
3 місце сайт Відділення НОК України у Черкаській області

 ЧЕ

Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (телерадіокомпанія )

МІСЦЕ ЗМІ
1 місце ТРК «ВІККА»
2 місце ТРК «Рось»
3 місце Громадське ТВ

вікка

Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (друковані видання)

МІСЦЕ ЗМІ
1 місце Нова Доба
2 місце Газета «Вечірні Черкаси»
3 місце Черкаський край

 YL

«Молоде обдарування» серед дівчат (юніори 2000 р. і молодші)

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Безшийко Тетяна Русланівна Легка атлетика
2 місце Кошова
Фаіна Олександрівна
Морське багатоборство
3 місце Криворучко Юлія Кінний спорт
3 місце Ярмоленко Валерія Гімнастика спортивна
3 місце Корнієнко Дар’я Бодібілдинг (д/ю фітнес)

 безшийко

«Молоде обдарування» серед хлопців (юніори 2000 р. і молодші)

МІСЦЕ ПІБ ВИД СПОРТУ
1 місце Тищенко Іван Академічне веслування
2 місце Майдаков Юрій Іванович Бокс
3 місце Чепурний Назар В’ячеславович Гімнастика спортивна
3 місце Примаченко Олександр Греко-римська боротьба
3 місце Снесар Денис Морські багатоборства

тищенко

Краща ДЮСШ з олімпійських видів спорту

МІСЦЕ НАЗВА
1 місце Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Черкаської міської ради
2 місце Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 Уманського виконавчого комітету
3 місце Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради

дудник

Краща ДЮСШ з неолімпійських видів спорту

МІСЦЕ НАЗВА
1 місце Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вулкан” Черкаської міської ради
2 місце Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ “Спартак”
3 місце Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради

курій

Кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

МІСЦЕ НАЗВА
1 місце Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
2 місце Ватутінський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
3 місце Тальнівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

ум сдв

Подяки за внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту на Черкащині отримали:

  • Комунальне підприємство «Спортивний комплекс «Будівельник» Черкаської міської ради»
  • ТОВ “Жашківська кінно-спортивна школа”
  • Комунальне підприємство “Центральний стадіон” Черкаської міської ради
  • Спортивний комплекс Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради
  • колектив КЗ «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради
  • колектив «Інваспорт»
  • колектив ДЮСШІ
  • Навчально-науковий інститут фізичної культури спорту та здоров’я Черкаської національного університету імені Б. Хмельницького
  • – Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля
  • Черкаський державний технологічний університет
  • Тищенко Сергій Олександрович
  • Душейко Петро Григорович
  • Лисун Людмила Іванівна
  • Щербина Евгеній Сергійович
  • колектив КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради

Організатори: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, обласний центр «Спорт для всіх» та відділення НОК України у Черкаській області.

Інформаційний партнер: ЧЕмпіон

Написати перший коментар

Залишити коментар