У Смілі відбулися обласні змагання з фунакоші шотокан карате

Змагання чемпіонату Черкаської області з фунакоші шотокан карате приймало місто Сміла з 10 по 11 березня 2018 року.

За «золото» оласних змгань боролися 75 спортсменів з таких спортивних клубів: СК “Буші-до” м. Черкаси, СК “Будокан” м. Черкаси, ДЮСШ “Олімп” – СК “Восток” м. Сміла та СОК “Характерник” м. Умань.

Переможцями в програмах КАТА, КАТА ВІДКРИТІ, КУМІТЕ ІПОН, КАТА командне та КУМІТЕ командне стали:

Програма КАТА:

  • Дівчата 6 р. –  Юлія Власюк;
  • Дівчата 7-8 р. (7 кю+) – Ангеліна Реченко;
  • Дівчата 9-10 р. (9-6 кю) – Лілія Мушинська;
  • Дівчата 9-10 р. (5 кю+) – Каріна Сахно;
  • Дівчата 13-14 р. (9-4 кю) – Єлизавета Ковалевська;
  • Дівчата 15-16 р. (3 кю+) – Юлія Краснюк;
  • Дівчата 19 р. + (3 кю+)  – Людмила Собченко;
  • Хлопці 7-8 р. (9-8 кю) – Єгор Стрижмборода;
  • Хлопці 7-8 р. (7 кю+) – Владислав Дмитренко;
  • Мол. юнаки 9-10 р. (9-6 кю) – Андрій Коврига;
  • Мол. юнаки 9-10 р. (5 кю+) – Артем Івахненко;
  • Юнаки 11-12 р. (9-4 кю) –  Григорій Зеленько;
  • Юнаки 11-12 р. (3 кю+) – Антон Слободяник;
  • Юнаки 13-14 р. (9-4 кю) – Олександр Клочай;
  • Юнаки 13-14 р. (3 кю+) – Вадим Миколенко;
  • Чоловіки 19 р. (9-4) кю) – Роман Власюк;
  • Чоловіки 19 р. (3 кю+) – Юрій Здоренко.

Програма КАТА ВІДКРИТІ:

  • Дівчата  8р. – Таїсья Вовченко;
  • Дівчата 11-12 р. – Анна Томіло;
  • Хлопці -8р. – Олександр Сахно;
  • Юнаки 9-10 р. – Артем Івахненко;
  • Юнаки 11-12 р. – Денис Арапов;
  • Юнаки 13-14 р. – Вадим Миколенко.

Програма КУМІТЕ ІПОН:

  • Дівчата 9-10 р. (5 кю+) – Олександра Трошина;
  • Дівчата 11-12 р. (3 кю+) – Єлизавета Ковалевська;
  • Хлопці 7-8 р. (9-8 кю) – Артем Кутовий;
  • Мол. юнаки 9-10 років(9-6 кю) – Артем Скороход;
  • Юнаки 11-12 р. (9-4 кю) – Григорій Зеленько;
  • Юнаки 11-12 р. (3 кю+) – Віталій Сердюк;
  • Юнаки 13-14 р. (9-4 кю) – Іван Левченко;
  • Юнаки 13-14 р. (3 кю+) – Вадим Миколенко;
  • Чоловіки 19 р. + (75 кг) – Сергій Білобабко.

Програма КАТА командне:

  • Юнаки до 10 р. – Артем Пилявський, Владислав Дмитренко, Максим Гриньків;
  • Юнаки 11-14 р. – Вадим Миколенко, Ярослав Собченко, Владислав Бруньов;
  • Дівчата 11-14 р. –  Аліна Устяновська, Марія Сокуренко, Єлизавета Ковалевська;
  • Змішані до 10 р. – Богдан Бец, Артем Скороход, Аліса Устяновська;
  • Змішані 15-18 р. – Юлія Краснюк, Антон Слободяник, Віталій Сердюк.

Програма КУМІТЕ командне:

  • Юнаки 11-12 р. (3ч) – Даніл Цаподой, Антон Слободяник, Віталій Сердюк.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Написати перший коментар

Залишити коментар