Плавці Черкас вибороли 9 нагород Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

У м. Кам’янське (Дніпропетровської обл.) з 10 по 13 квітня 2018 року проходили фінальні змагання ХХV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, в яких змагалися більше 150 спортсменів з різних регіонів України.

Черкащину на цих змаганнях представили 3 спортсмена до 15 років, які вибороли 9 нагород.

Кращі результати показала Самбур Дар’я, яка  виборола дві  «золоті» (100 м на спині, 50 м брас) та одну «срібну» (50 м на спині) медалі. На дистанції 100 м на спині спортсменка встановила рекорд Спартакіади та виконала норматив «Кандидата у майстри спорту України».

Короп Софія завоювала три «срібла» – на дистанціях 50 м, батерфляй, 50 м на спині та 50 м, вільний стиль.

А у доробку Руслана Гаркуши І місце (50 м,брас) та два ІІ місця 50 м на спині, 50 м вільний стиль).