У Черкасах пройшли фінальні ігри чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд «Златогор – ліга» сезону 2017-2018

Відкритий чемпіонат міста щорічно проводиться департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому, обласною організацією ФСТ «Спартак» та за підтримки торгової марки «Златогор».

Відповідно до Положення передбачалося проведення змагань попереднього етапу в два кола між командами учасниками та за його підсумками фінального етапу за системою плей-офф.

За підсумками попереднього етапу визначилися учасники півфінальних  зустрічей, так, переможець попереднього етапу «Златогор» зустрічався з командою ЧІПБ, а другу путівку до фіналу визначали між собою «Україна єдина» та Трансгаз.

Певна несподіванка очікувала вболівальників, які зібралися у ПС «Будівельник», уже у першій партії зустрічі «Златогора» та ЧІПБ, яку несподівано з рахунком 30:28 виграла команда ЧІПБ.

Необхідно зауважити, що півфінальні матчі проводилися з трьох партій, тому програш першої партії ставив великі питання потрапляння до фіналу переможця попереднього етапу.

Розуміючи загрозу не попадання до фіналу гравці «Златогора» зібралися, продемонструвавши майстерність та волю до перемоги, досить легко виграли другу партію 25:15 а за нею і тайм-брейк 15:10 таким чином забезпечили собі участь у фіналі. У другому півфіналі представники Трансгазу неочіковано досить легко перемогли команду «Україна єдина» 25:22 та 25:13.

Видовищним та наповненим напруженою боротьбою видався матч за бронзові нагороди. Впевнено та досить легко вигравши першу партію 25:20 представники «України єдиної» поступилися у двох наступних 22:25 та 23:25. Зрівняти рахунок і перевести матч у тайм-брейк дозволила перемога у четвертій партії з рахунком 25:17 але виграш п’ятої партії 15:13 забезпечив бронзові медалі студентам ЧІПБ.

У боротьбі за перемогу у чемпіонаті у рівній спортивній боротьбі з демонстрацією зрілих командних дій а особистої майстерності, вдача була на боці гравців «Златогору» 25:20, 26:24 та 26:24, що забезпечило їм перемогу у чемпіонаті.

Команда переможець нагороджена грамотою та Кубком, команди за друге та трете місця – грамотами, а гравці команд грамотами та медалями департаменту освіти та гуманітарної політики міськвиконкому. Також учасникам та організаторам  вручено сувенірну продукцію торгової марки «Златогор».