У Тальнівському районі розпочато ігри Спартакіади Черкащини в Уманській територіальній групі

19 квітня 2018 року в с. Тальянках Тальнівського району Черкаської області розпочалися ІІ Спортивні ігри Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми в Уманській територіальній групі.

Змагання проходили в Тальянківському агротехнічному коледжі – в спортивному залі змагалися волейбольні команди юнаків, одночасно в актовому залі демонстрували свою міць команди з гирьового спорту.

Волейбольний турнір, участь у якому взяли 5 команд, проходив за змішаною системою: на І етапі команди змагались у двох групах, після чого переможці груп боролися за перше-друге місця, а команди, які посіли другі місця в групах, боролися за третю сходинку п’єдесталу.

У фінальному протистоянні перемогу у вирішальній партії виборола команда Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, другою стала команда Тальнівського будівельно-економічного коледжу. У протистоянні за третє місце між командами Тальянківського агротехнічного коледжу та Уманського медичного коледжу перемогу отримала команда господарів майданчика.

Змагання з гирьового спорту проходили як особисті із командним заліком. Кращими серед юнаків у своїх вагових категоріях стали:

60 кг

  • І – Шкільнюк Назар (Уманський агротехнічний коледж);
  • ІІ – Петренко Олександр (Шевченківський коледж УНУС);
  • ІІІ – Олійник Олександр (УАТК).

70 кг

  • І – Шкребтій Владислав (Тальянківський агротехнічний коледж);
  • ІІ – Бігун Владислав (ШК УНУС);
  • ІІІ – Кондрацький Богдан (ТАТК).

75 кг

  • І – Гончар Олександр (ТАТК);
  • ІІ – Іванченко Ростислав (ШК УНУС);
  • ІІІ – Діхтяр Володимир (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж).

80 кг

  • І – Чорний Богдан (ТАТК);
  • ІІ – Різник Дмитро (УГПК);
  • ІІІ – Олійник Богдан (ТАТК).

90 кг

  • І – Коваленко Віталій (УАТК);
  • ІІ – Куцаєнко Віталій (ТАТК);
  • ІІІ – Бондаренко Ігор (Тальнівський будівельно-економічний коледж).

90+ кг

  • І – Ткач Олександр (УГПК);
  • ІІ – Щур Микола (УАТК);
  • ІІІ – Бондаренко Вадим (УАТК).

Серед дівчат єдиною представницею стала Рура Марина (ТБЕК), яка, виконавши програму, посіла перше місце.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Черкаського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Написати перший коментар

Залишити коментар