У Каневі пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд

Відкриту першість з волейболу Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України серед жіночих команд  приймали канівські ЗОШ №4 та №6.

Участь у змаганнях взяли команди з міст Обухів та Українка, Канівського та Чорнобаївського районних ФОК «Колос», Степанецької ОТГ, ДВК «Вікторія» м. Канів.

IMG_20180428_141831

За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи.

У фінал, який проводився у спортивному залі ЗОШ № 4, вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: ДВК «Вікторія» м. Канів, команда м. Обухів, Канівського районного ФОК «Колос» та  Степанецької ОТГ відповідно.

Обидві фінальні зустрічі закінчилися з рахунками 2:1.

Тож, 4 місце у збірної команди Степанецької ОТГ, третє місце у волейболісток команди з м. Обухів, другими стали дівчата з ДВК «Вікторія» (м. Канів), а 1 місце та кубок виборола збірна команда Канівського районного ФОК «Колос».

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

Суддівство змагань здійснювали Юрій Колінько та Роман Секрет.

Захід відбувся за організаторської підтримки Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та Канівським районним ФОК «Колос».

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»