29 квітня відбулися ігри Канівського району з футболу

З нагоди Всеукраїнського дня футболу, 29 квітня на стадіоні «Маракана» села Степанці проведено Кубок Канівського району з футболу.

Захід відбувся за спільної організаційної підтримки федерації футболу Канівського району та фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

На змагання прибули команди з сіл Ліпляве, Таганча, Степанці, збірна команда Канівської районної ДЮСШ «Колос».

За результатами жеребкування визначились наступні. В першій грі зустрічались команди с. Ліпляве та Канівської районної ДЮСШ «Колос». Основний час гри завершили нічиєю за рахунком 2:2.

За результатами пробитих 11-метрових ударів у фінал вийшла команда ліплявських футболістів.

У другому матчі між командами «Росава» с. Степанці та с. Таганча перемогу здобули господарі змагань.

За результатами змагань 1 місце, кубок та медалі виборола команда футболістів  с. Степанці, 2 місце у команди с. Ліпляве, третіми стали гравці команди с. Таганча. Призери нагороджені медалями та грамотами.

IMG_20180429_095353

Про це ЧЕмпіон повідомили Федерація футболу Канівського району та Канівського районного ФОК “Колос”