Спортсменки Черкащини серед кращих в Україні з веслування на байдарках і каное

Днями у місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

У змаганнях брали участь 460 спортсменів із 27 команд, які представляли 22 області України та місто Київ.

Про потужний рівень конкуренції на національних змаганнях свідчить участь спортсменів високого класу, серед яких 4 заслужені майстри спорту, 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 кандидатів у майстри спорту України.

Збірна команда Черкаської області з веслування на байдарках і каное серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне – 9 місце серед 27 команд України.

З нагородами державних змагань повернулися:

Юлія Юрійчук, яка здобула «золоту» нагороду у заїзді байдарок-двійок серед жінок на дистанції 1000 метрів.

31959352_240501146686724_1632947506537037824_o

Валерія Шарова виборола «бронзу» на дистанції 200 метрів у каное-одиночці у віковій групі 2000-2001 р.н., поступившись спортсменкам з Львівської та Івано-Франківської областей. У каное-двійці Валерія разом з Марією Гончаровою фінішували третіми на дистанції 200 метрів.

Команда ЧЕмпіон вітає спортсменок та тренерів з успішним виступом на змаганнях національного рівня!