У Черкасах визначили кращих у плаванні (результати)

Чемпіонат міста Черкаси з плавання (хлопці 2004 р.н. і молодші, дівчата 2005 р.н. і молодші) приймав басейн комунального підприємства «Центральний стадіон» з 14 по 16 травня 2018 року.

За нагороди змагалися 70 юних спортсменів.

Результати:

14 травня

50 м, батерфляй, дівчата

1 Пойда Анастасія 2006 КДЮСШ №2 0.38.60 3 Безручко А.В.
2 Снесар Анастасія 2007 Клуб Юн.Моряк 0.48.08 2 юн Снесар Л.В.
3 Селезньова Ольга 2005 КДЮСШ ЧМР 0.55.34 Снесар Л.В.

50 м, батерфляй, хлопці

1 Педько Дмитро 2004 КДЮСШ №2 0.28.28 1 Безручко А.В,Серветник О.В.
2 Бурхан Євгеній 2006 КДЮСШ №2 0.34.91 3 Безручко А.В.
3 Таран Михайло 2006 КДЮСШ №2 0.39.49 1юн Безручко А.В.

100 м, вільний стиль, дівчата

1 Пойда Анастасія 2006 КДЮСШ №2 1.17.25 3 Безручко А.В.
2 Снесар Анастасія 2007 Клуб Юн.Моряк 1.25.86 1юн Снесар Л.В.
3 Кононенко Софія 2007 КДЮСШ ЧМР 1.32.85 1юн Жало О.О.

100 м, вільний стиль, хлопці

1 Педько Дмитро 2004 КДЮСШ №2 1,04,17 2 Безручко А.В,Серветник О.В.
2 Бабенко Максим 2005 ГО СК “Трітон” 1,11,90 3 Климова Н.В.
3 Бурхан Євгеній 2006 КДЮСШ №2 1,12,93 3 Безручко А.В.

200 м, брас, дівчата

1 Івженко Дар’я 2006 КДЮСШ №2 3.24.92 3 Безручко А.В.
2 Клименко Софія 2006 КДЮСШ №2 3.34.61 3 Безручко А.В.
3 Алі МохсінЖасмін 2007 КДЮСШ №2 4,02,10 1юн Безручко А.В.

200 м, брас, хлопці

1 Шевченко Денис 2006 КДЮСШ №2 3.35.11 1юн Безручко А.В.
2 Усанін Максим 2006 ГО СК “Трітон” 3.39.33 1юн Климова Н.В.
3 Сокур Максим 2007 КДЮСШ №2 3.40.90 1юн Безручко А.В.

200 м, на спині, дівчата

1 Мікіш Анна 2006 КДЮСШ №2 2.56.93 2 Безручко А.В,Голобородько І.А.
2 Пустовіт Анастасія 2006 ГО СК “Трітон” 3.27.22 3 Бабак Д.Л.
3 Литвин Поліна 2007 ГО СК “Трітон” 4,07,52 Климова Н.В.

200 м, на спині, хлопці

1 Лавріненко Ярослав 2006 КДЮСШ №2 2.59.32 3 Безручко А.В.
2 Семиволос Максим 2006 ГО СК “Трітон” 3,05,35 1юн Климова Н.В.
3 Миронюк Іван 2007 КДЮСШ №2 3.38.43 Безручко А.В.

 15 травня

50 м, брас, дівчата

1 Івженко Дар’я 2006 КДЮСШ №2 0.41.21 2 Безручко А.В.
2 Микиш Анна 2006 КДЮСШ №2 0.41.78 2 Безручко А.В,Голобородько І.А.
3 Клименко Софія 2006 КДЮСШ №2 0.44.66 3 Безручко А.В.

 50 м, брас, хлопці

1 Бабенко Максим 2005 ГО СК “Трітон” 0.42.42 3 Климова Н.В.
2 Балохаолексій 2007 ГО СК “Трітон” 0.44.07 1юн Климова Н.В.
3 Шевченко Денис 2006 КДЮСШ №2 0.44.79 1юн Безручко А.В.

200 м, вільний стиль, дівчата

1 Бадрак Єлизавета 2005 КДЮСШ ЧМР 3,03,34 3 Снесар Л.В.
2 Снесар Анастасія 2007 Клуб Юн.Моряк 3,06,10 1юн Снесар Л.В.
3 Селезньова Ольга 2005 КДЮСШ ЧМР 3,26,41 1юн Снесар Л.В.

200 м, вільний стиль, хлопці

1 Мельник Даііл 2004 КДЮСШ ЧМР 2.31.24 3 Снесар Л.В.
2 Скорина Олександр 2005 КДЮСШ №2 2.36.45 3 Серветник О.В.
3 Бурхан Євгеній 2006 КДЮСШ №2 2.38.86 3 Безручко А.В.

100 м, батерфляй, дівчата

1 Пойда Анастасія 2006 КДЮСШ №2 1.29.00 3 Безручко А.В.
2 Івженко Дар’я 2006 КДЮСШ №2 1.34.85 1юн Безручко А.В.
3 Снесар Анастасія 2007 Клуб Юн.Моряк 1.51.30 Снесар Л.В.

100 м, батерфляй,  хлопці

1 Педько Дмитро 2004 КДЮСШ №2 1,05,69 2 Безручко А.В, Серветник О.В.,      Кудрявцев В.В.
2 Лень Максим 2007 ГО СК “Трітон” 1.36.68 Климова Н.В.
3 Нечаєв Денис 2006 Клуб Юн.Моряк 1.40.85 Снесар Л.В.

100 м, на спині, дівчата

1 Мікіш Анна 2006 КДЮСШ №2 1.22.85 2 Безручко А.В,Голобородько І.А.
2 Гончар Зоряна 2006 ГО СК “Трітон” 1.28.70 3 Климова Н.В.
3 Пустовіт Анастасія 2006 ГО СК “Трітон” 1.37.14 1юн Бабак Д.Л.

100 м, на спині, хлопці

1 Лавріненко Ярослав 2006 КДЮСШ №2 1.22.32 1юн Безручко А.В.
2 ЗеленькоАртьом 2008 ГО СК “Трітон” 1.35.84 Климова Н.В.
3 Миронюк Іван 2007 КДЮСШ №2 1.41.33 Безручко А.В.

 16 травня

50 м, вільний стиль, дівчата

1 Пойда Анастасія 2006 КДЮСШ №2 0.33.89 2 Безручко А.В.
2 БадракЄлизавєта 2005 КДЮСШ ЧМР 0.35.27 3 Снесар Л.В.
3 Ушакова Іванна 2005 КДЮСШ №2 0.35.45 3 Безручко А.В.

50 м, вільний стиль, хлопці

1 Педько Дмитро 2004 КДЮСШ №2 0.26.92 2 Безручко А.В,Серветник О.В.
2 Мельник Данііл 2004 КДЮСШ ЧМР 0.29.83 3 Снесар Л.В.
3 Бурхан Євгеній 2006 КДЮСШ №2 0.31.33 3 Безручко А.В.

50 м, на спині, дівчата

1 Гончар Зоряна 2006 ГО СК “Трітон” 0.38.11 2 Климова Н.В.
2 Мікіш Анна 2006 КДЮСШ №2 0.39.49 3 Безручко А.,Голобородько І.
3 Пустовіт Анастасія 2006 ГО СК “Трітон” 0.43.28 3 Бабак Д.Л.

50 м, на спині, хлопці

1 Лавріненко Ярослав 2006 КДЮСШ №2 0.37.12 3 Безручко А.В.
2 Семиволос Максим 2006 ГО СК “трітон” 0.38.95 1юн Климова Н.В.
3 Лень Максим 2007 ГО СК “трітон” 0.39.78 1юн Климова Н.В.

100 м, брас, дівчата

1 Івженко Дар ‘я 2006 КДЮСШ №2 1.34.89 3 Безручко А.В.
2 Клименко Софія 2006 КДЮСШ №2 1.40.49 3 Безручко А.В.
3 Алі МохсінЖасмін 2007 КДЮСШ №2 1.56.34 1юн Безручко А.В.

100 м, брас, хлопці

1 Балоха Олексій 2007 ГО СК “Трітон” 1.36.43 1юн Климова Н.В.
2 Шевченко Денис 2006 КДЮСШ №2 1.37.63 1юн Безручко А.В.
3 Сокур Максим 2007 КДЮСШ №2 1.42.50 1юн Безручко А.В.

400 м, вільний стиль, дівчата

1 Пойда Анастасія 2006 КДЮСШ №2 6.18.70 3 Безручко А.В.
2 Снесар Анастасія 2007 Клуб Юн.Моряк 6.29.04 1юн Снесар Л.В.
3 Трипутень Іванна 2005 КДЮСШ №2 6.30.77 1юн Лисенко Н.М.

400 м, вільний стиль, хлопці

1 Педько Дмитро 2004 КДЮСШ №2 5.24.29 3 Безручко А.В,Серветник О.В.
2 Мельник Данііл 2004 КДЮСШ ЧМР 5.34.96 3 Снесар Л.В.
3 Скорина Олександр 2005 КДЮСШ №2 5.35.81 3 Серветник О.В.

 

Написати перший коментар

Залишити коментар