У Городищі відбулася обласна Спартакіада серед депутатів усіх рівнів (результати+фото)

Фінальні змагання обласної Спартакіади серед депутатів усіх рівнів приймав спортивний комплекс «Колос» міста Городище 19 травня 2018 року.

Кращих депутатів визначали з-поміж 17 команд районів, міста Сміли та збірної команди депутатів Черкаської обласної ради.

32925790_2034211939971785_3570558612705116160_n

32974792_2034211926638453_4727130255398010880_n

Змагалися народні обранці у таких видах: шахи, шашки, настільний теніс, футзал та волейбол.

33226107_2034212019971777_6799321816734105600_n 32976999_2034212069971772_4011511115300208640_n 33037658_2034212093305103_511220095997968384_n

З початком фінальних змагань учасників та гостей привітали голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Городищенської районної ради Микола Павлишин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський, депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко.

33043189_2034211916638454_5916021277885202432_n 33125730_2034211849971794_584380276860256256_n

Результати:

  • загальнокомандної першості

Місце

Команда

Очки

1

Лисянський район

390,5

2

Чорнобаївський район

387,5

3

Уманський район

373,5

4

Драбівський  район

361

5

Черкаський  район

354

6

Городищенський район

352,5

7

Жашківський район

349

8

Тальнівський район

339

9

Катеринопільський район

337

10

Золотоніський район

313,5

11

К.- Шевченківський район

283,5

12

Маньківський район

260,5

13

Христинівський район

253,5

14

Канівський район

232

15

Монастирищенський район

219,5

16

Збірна команда депутатів обласної ради

203

17

Шполянський район

173,5

18

Чигиринський район

161

19

м. Сміла

126

  • Переможці та призери в особистих змаганнях

Шахи (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Килимниченко Лариса

Маньківський район

ІІ місце

Демчинська Тетяна Золотоніський район

ІІІ місце

Давиденко Таїсія Драбівський район

Шахи (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Бунь Олег

Чигиринський район район

ІІ місце

Костенко Сергій

Черкаський район

ІІІ місце

Слободяник Микола

Маньківський  район

Шашки (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Шмалій  Світлана

Уманський район

ІІ місце

Сенкевич Наталія

Городищенський район

ІІІ місце

Синчак Ольга

Черкаський район

Шашки (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Багателя Дмитро

Лисянський район

ІІ місце

Кожушний Михайло

Чорнобаївський  район

ІІІ місце

Король Микола

Драбівський район


Настільний теніс (жінки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Салкуцан Ірина

Золотоніський  район

ІІ місце

Горбань Людмила

Монастирищенський район

ІІІ місце

Баюк Владислава

Уманський  район


Настільний теніс (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище, ім’я

Найменування команди

І місце

Остапенко Олег

Жашківський  район

ІІ місце

Сушкета Володимир

Уманський  район

ІІІ місце

Шевчук Юрій

Драбівський район

  •  Командна першість

ВОЛЕЙБОЛ

Зайняте місце

Команда

І місце

УМАНСЬКИЙ район

ІІ місце

МАНЬКІВСЬКИЙ  район

ІІІ місце

ДРАБІВСЬКИЙ район


ФУТЗАЛ

Зайняте місце

Команда

І місце

ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ район

ІІ місце

ЛИСЯНСЬКИЙ район

ІІІ місце

ЧЕРКАСЬКИЙ район

Належно підготовлена спортивна база стадіону «Колос» та спортивні споруди місцевих ЗОШ №3 та коледжу сприяли проведенню змагань на високому рівні, що дало змогу учасникам продемонструвати високі спортивні результати.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду, яка захищатиме честь Черкащини на всеукраїнському рівні.

Нагадаємо, у 2017 році депутати Черкащини з Всеукраїнської Спартакіади повернулись з другим загальнокомандним місцем.

Написати перший коментар

Залишити коментар