У Черкасах пройшли змагання зі спортивної гімнастики (результати)

Відкритий чемпіонат КДЮСШ «Спартак» ЧМР з гімнастики спортивної, присвячений Дню захисту дітей пройшов у Черкасах 1 червня 2018 року.

Участь у змаганнях брали 60 спортсменок 2007-2013 років народження.

Чемпіонками змагань стали:

  • Дуженко Вероніка( за програмою ІІ розряду, 2008-07 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),
  • Коломієць Віра ( за програмою ІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),
  • Притула Анжела ( за програмою ІІІ розряду, 2008 р.н., тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна),
  • Удала Анастасія ( за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),
  • Шептурова Марія ( за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),
  • Проценко Діана ( за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н.,тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро),
  • Костоглод Катерина (за програмою Іюн. р., 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Ніколенко Рада (за програмою Іюн. р., 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Богатікова Каріна (за програмою Іюн. р., 2010 р.н., тренери: Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій),
  • Волинець Альона (за програмою Іюн. р., 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро),
  • Гуц Глорія (за програмою Іюн. р., 2010-11 р.н.),
  • Ходорова Софія (за програмою ІІюн. р., 2011 р.н.),
  • Тарапата Дар’я(за програмою ІІ юн. р., 2012 р.н),
  • Степова Поліна (за програмою ІІІ юн. р., 2009 р.н.),
  • Сабатовська Софія (за програмою ІІІ юн. р., 2011 р.н.),
  • Акаєва Альміра (за програмою ІІІ юн. р., 2013 р.н.),
  • Слюсар Яна (за програмою ІІІ юн. р., 2013 р.н.).

Срібні нагороди вибороли:

  • Авілова Кіра (за програмою ІІ розряду, 2007р.н.),
  • Стрембіцька Єлизавета ( за програмою ІІ розряду, 2010 р.н.),
  • Форманюк Дар’я(за програмою ІІІ розряду, 2008 р.н.),
  • Шепель Анна (за програмою ІІІ р., 2009 р.н.),
  • Акаєва Альбіна (за програмою ІІІ р., 2010 р.н.),
  • Ващиліна Тетяна (за програмою І юн. р., 2009 р.н.),
  • Капустян Злата (за програмою Іюн. р., 2010 р.н.),
  • Сидоренкко Катерина (за програмою Іюн. р., 2010 р.н.),
  • Делікатна Аліса (за програмою Іюн. р., 2011 р.н.),
  • Проценко Яна (за програмою Іюн. р., 2011 р.н.),
  • Смоляр Катя(за програмою Іюн. р., 2010-11 р.н.),
  • Мандибура Ліза (за програмою ІІюн. р., 2010-11 р.н.),
  • Соломаха Вікторія (за програмою ІІюн. р., 2012 р.н.),
  • Кушнір Софія (за програмою ІІІюн. р., 2009 р.н.),
  • ЮсуповаАделіна (за програмою ІІІюн. р., 2011 р.н.),
  • Лавріненко Соломія (за програмою ІІІюн. р., 2012 р.н.),
  • Панга Діана (за програмою ІІІюн. р., 2013 р.н.),
  • Попова Марія (за програмою ІІІюн. р., 2013 р.н.).

Бронзові нагороди здобули:

  • Луняка Анна (за програмою ІІ розряду, 2009 р.н.),
  • Лісніченко Любов (за програмою ІІІ р., 2008-09 р.н.),
  • Значко Катерина (за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н.),
  • Луняка Марія(за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н.),
  • Кукла Вероніка (за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н.),
  • Черниш Дар’я (за програмою Іюн. р., 2008-09 р.н.),
  • Меркулова Поліна (за програмою І юн. р., 2010 р.н.),
  • Гречана Діана (за програмою І юн. р., 2011 р.н.),
  • Ткач Єлизавета (за програмою Іюн. р., 2010-11 р.н.),
  • Сало Антоніна (за програмою ІІ юн. р., 2011 р.н.),
  • Міхтунець Міла(за програмою ІІюн. р., 2012 р.н.),
  • КопаєваЄвеліна (за програмою ІІІ юн. р., 2012 р.н.),
  • Маринкевич Поліна (за програмою ІІІ юн. р., 2013 р.н.),
  • Ілляшенко Анна (за програмою ІІІ юн. р., 2013 р.н.).

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Красовська Анастасія, Блищик Віктор, Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна, акробати: Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, Черненко Дмитро, хореографи: Нечмірьова Валентина, Зуєва Тамара.

Написати перший коментар

Залишити коментар