У Черкасах відбулися змагання з футболу серед команд вищих навчальних закладів

31 травня 2018 року на футбольному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Дніпро-80» відбулися змагання з футболу серед чоловіків за програмою ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії.

В змаганнях взяли участь 4 збірних команди, за участю близько 65 спортсменів.

Перша гра між командами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і Черкаського інституту пожежної безпеки закінчилась з рахунком 2:2, а серії пенальті перемогу здобула команда ЧНУ з рахунком 8:7, виборовши право далі змагатися у фіналі за І місце. Друга гра за вихід до фіналу відбулася між командами Черкаського державного технологічного університету і Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини закінчившись з рахунком 0:2. Уманські студенти забезпечили собі участь у грі за перемогу.

У фінальній зустрічі в запеклій боротьбі між командами Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини в основний час переможця не було виявлено. А в серії пенальті фортуна посміхнулася команді ЧНУ, яка виграла з рахунком 4:3. Трете місце посіла команда Черкаського державного технологічного університету.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби ЧОВ(ф) КФВС МОН України

Написати перший коментар

Залишити коментар