У Черкасах пройшли змагання Спартакіади серед осіб з інвалідністю «Сила духу»

Змагання шостої обласної Спартакіади серед осіб з інвалідністю «Сила духу» приймав спортивний комплекс обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради 5 липня 2018 року.

Участь у змаганнях взяли дев’ять команд Черкаської області.

36717313_2094789673914011_3472872695408885760_n

Спортсменів привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, начальник управління дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Олексій Леонов, голова федерації профспілок області Петро Шевченко, виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Тетяна Яворська, радник із соціальних питань обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Драченко та голова ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський.

36615711_2094789697247342_3919286596813193216_n

Відповідно до Положення про Всеукраїнську Спартакіаду «Сила духу», відбірковим етапом якої є обласна Спартакіада, учасники змагалися з шахів, дартсу, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та бомбаскету ( кидання м’яча у баскетбольне кільце).

Зважаючи на умови проведення змагань, які передбачали відбір учасників до складу збірної команди області на участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади, учасники продемонстрували хорошу підготовку до змагань.

36606389_2094789753914003_534329678635204608_n 36646915_2094789973913981_7413911738208223232_n 36668727_2094790180580627_4733536259249537024_n

Результати:

 ШАХИ

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

 Муренко Іван

 м.Черкаси

ІІ

Восковець Василь

м.Звенигородка

ІІІ

Клименко Олександр

 м. Жашків

ІІІ

  Власенко Олексій

 смт.Драбів

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

 Кононенко Наталія

м. Черкаси 

ІІ

  Кобко Галина

м. Умань

ІІІ

Демяненко Ніна

м.Сміла

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Сітніков Володимир

м.Канів

ІІ

Біліченко Сергій

м.Умань

ІІІ

  Стеблівець Сергій

м.Золотоноша

ДАРТС (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Суменко Юрій

  Черкаський р-н

ІІ

 Залевський Валдентин

м.Канів

ІІІ

   Смірнов Сергій

   м. Черкаси     

ДАРТС (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Мамчур Людмила

м.Черкаси

ІІ

 Календрузь Наталія

                     м.Умань

ІІІ

 Пшенична Лідія

м.Звенигородкак

 БОМБАСКЕТ (чоловіки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

  Рябчич Руслан

Черкаський район

ІІ

Коцюбенко Михайло

м.Черкаси

ІІІ

 Смірнов Сергій

м.Черкаси

 БОМБАСКЕТ (жінки)

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Дергачова Тамара

м.Звенигородка

ІІ

Кононенко Наталія

  м.Черкаси

ІІІ

Мокійчук Діна

м. Жашків

 АРМСПОРТ  до 85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Татуев Микола

м.Тальне

ІІ

Суменко Юрій

Черкаський район

ІІІ

                 Сасько Ігор

м.Канів

 АРМСПОРТ + 85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Величко Олег

м.Тальне

ІІ

Ковтун Іван

Черкаський район

ІІІ

 Стрильчук Микола

м.Сміла

 ГИРЬОВИЙ СПОРТ  85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

              Романенко Геннадій

м.Сміла

ІІ

Сасько Ігор

м.Канів

ІІІ

 

 

 ГИРЬОВИЙ СПОРТ +85 кг.

Зайняте місце

Прізвище ім’я

Найменування команди

І

Стеблина Олександр

м.Золотоноша

ІІ

Гасімов Руслан

 м.Сміла

ІІІ

Кашоїд Олександр

    м.Тальне

Начальник управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Черкаській області Олексій Леонов нагородив переможців та призерів медалями та грамотами, подякував за участь  і побажав успіхів збірній команді області у змаганнях Всеукраїнської Спартакіади у місті Ужгород.

Світлини управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Написати перший коментар

Залишити коментар