Черкаські веслувальники на човнах «Дракон» серед кращих у Європі (фото+відео+результати)

У німецькому місті Бранденбург з 23 по 26 серпня 2016 проходив 13-й чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд.

За нагороди європейської першості боролися понад 2 тисячі спортсменів з 18 країн.

Честь нашої держави відстоювали найсильніші веслувальники України, які за результатами наполегливої та безкомпромісної боротьби здобули 27 комплектів золотих, 17 – срібних та 5 – бронзових нагород.

До числа кращих спортсменів Європи увійшли спортсмени Черкаської області:

Денис Городнюк:

  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-12
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22

 Артем Іщенко:

  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-12
  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-12
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-12
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, відкритий, Д-22

 Катерина Коваленко:

  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-12
  • 2 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22
  • 2 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22
  • 2 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, змішаний, Д-22
  • 3 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22
  • 3 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22

 Ольга Ковальова:

  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22
  • 3 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22
  • 3 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: прем’єри, жінки, Д-22

 Віталій Чередник:

  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: 40+, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 1 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: 40+, відкритий, Д-22
  • 2 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: 40+, відкритий, Д-22
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: 40+, змішаний, Д-22

 Володимир Скицько:

  • 1 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: 50+, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: 50+, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: 50+, відкритий, Д-22
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: 50+, змішаний, Д-22
  • 2 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: 50+, відкритий, Д-22
  • 3 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: 50+, змішаний, Д-22

 Валерія Шарова:

  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: U24, змішаний, Д-22
  • 1 місце – дистанція 1000 метрів, клас човнів: U24, змішаний, Д-22
  • 1 місце – дистанція 500 метрів, клас човнів: U24, жінки, Д-12
  • 1 місце – дистанція 2000 метрів, клас човнів: U24, жінки, Д-12
  • 2 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: U24, змішаний, Д-22

Антон Шуляченко:

  • 1 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: юніори, відкритий, Д-12

Владислав Силко:

  • 1 місце – дистанція 200 метрів, клас човнів: юніори, відкритий, Д-12

Загалом у активі веслувальників Черкаської області 44 медалі чемпіонату Європи.

Написати перший коментар

Залишити коментар