У Черкасах відбулась спортивна прес-конференція

Про здобутки спортсменів зі спортивного орієнтування, веслування на човнах “Дракон” та легкої атлетики (інваспорт), про фінансування галузі фізичної культури та спорту, про майбутні придбання та багато іншого сьогодні обговорили у прес-центрі Нової Доби на «спортивній» прес-конференції, яку традиційно ініціює управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Черкащани Андрій Липа та Вадим Петрович здобули “золото” змагань 15-го чемпіонату Європи з рогейну (24 години), які відбувались 25-26 серпня 2018 року в смт Берегомет, Чернівецької області.

– Рогейн – дійсно важкий багатофункціональний вид спорту, – розповідає тренер зі спортивного орієнтування Тетяна Уфімцева. – Це – спортивне орієнтування, але зі своїми формаціями. На чемпіонаті Європи проходить у найважчому форматі – змагання тривають 24 години. Якщо у біговому орієнтуванні вже дається заданий маршрут, то тут спортсмен має самостійно його прокласти по карті у масштабі 150 квадратних кілометрів. Як розпланувати дорогу, як пройти маршрут, щоб не спізнитися, і вкластися у 24 години – ось чи не основні складнощі.

Вона додає, що це були технічні змагання. Чемпіонат проходив у гірській місцевості, де гори сягали від 300 до 600 метрів. Суперники були дійсно сильні. Як кажуть самі спортсмени, які долали свою дистанцію упродовж 24 годин, вирішальною була тактика. Маршрут же допомогла прокласти їхня тренер. І хоч першу половину дистанції пройшли у зливу, втім, попри складнощі, змогли перемогти. Тож тепер вони готуються до чемпіонату світу, який пройде наступного року в Каталонії.

Також зі змагань 13-го чемпіонату Європи з веслування на човнах “Дракон” серед національних команд, який відбувся 23-26 серпня 2018 р. у м. Бранденбург (Німеччина) із “золотом” повернулися спортсмени з веслування на човнах “Дракон”.

“У прес-центрі Нової Доби ми розповідали про наші успіхи на європейській арені, плани та перспективи, але особливістю цього заходу стало те, що з усіма спортсменами, які сьогодні були тут, ми усю зиму тренувалися в одному спортивному комплексі!

Що ж, думаю, треба продовжити тісну співпрацю та обмін досвідом і у цьому році, ніби непогано вийшло!”, – пише у фб-мережі віце президент обласної федерації веслування на човнах “Дракон”, майстер спорту міжнародного класу Денис Городнюк.

41471208_2175601792477637_3063713671042564096_n

Вдалими виступами вражають спортсмени-паралімпійці, які вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату Європи серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, зору та вадами фізичного розвитку, що проходив з 16 по 27 серпня 2018 року в м. Берлін (Німеччина).

Привітали спортсменів зі здобутками, поспілкувалися з тренерами, та побажали успіху у спортивних стартах: заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту України Катерина Коваленко.

“Приємно усвідомлювати, що український жовто-блакитний прапор розгортається на змаганнях високого Європейського рівня, та звучить гімн України. Відстоювали спортивну честь як Черкащини, так і держави в цілому кращі з кращих. У свою чергу управління і надалі надаватиме методичну та практичну допомогу перспективним спортсменам області та усіляко підтримуватиме їх”, – зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

41616349_2254215724846917_3395941924102733824_o

ЧЕмпіон у статті використав інформацію управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та Черкаської ОДА

Написати перший коментар

Залишити коментар