У Городищі пройшли обласні змагання “Найспортивніше село Черкащини”

08 вересня 2018 року у м. Городище, за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА відбулись фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018».

Змагалися за звання найспортивнішого 16 команд, які увійшли до фіналу. Боролися сільські спортсмени за першість у змаганнях: із дартсу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок, гирьового спорту, футзалу та перетягування канату. Традиційно у змаганнях із дартсу змагались сільські голови.

За результатами напружених та емоційних спортивних стартів звання найспортивнішого села Черкащини виборола команда с. Хрестителеве, Чорнобаївського району, яка відстоюватиме честь Черкащини у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України» в смт Ворохта Івано-Франківської області. Друге місце вибороли учасники із с. Кочубіївка Уманського району, третє – команда села Кривоносівка, Золотоніського району.

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації

Написати перший коментар

Залишити коментар