До ТОП успішних жінок Черкащини увійшла відома спортсменка та спортивний менеджер Катерина Коваленко

Інтернет-видання «ВиЧЕрпно», спираючись на думку черкащан, які у соцмережі «Фейсбук» та у приватному листуванні запропонували свої кандидатури успішних жінок, склало ТОП успішних жінок Черкащини.

Успішних жінок обирали серед восьми категорій: політика, бізнес, культура та мистецтво, медіа, спорт, громадська діяльність, освіта і наука, медицина. У кожній рубриці представлена одна жінка, яка на думку видання і черкащан, досягла на своєму поприщі певного життєвого успіху.

У рубриці “СПОРТ” перемогу святкувала Катерина Коваленко – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, суддя першої категорії, багаторазова чемпіонка України, фіналістка чемпіонатів Європи та світу, екс-директор дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

Журналісти видання поспілкувалися з успішними представницями прекрасної статі, поставивши запитання “Що для вас особисто успіх? Розкажіть про історію свого успіху.”

«Історія успіху» для енергійної і цілеспрямованої Катерини Коваленко – це історія щоденної праці над собою, боротьби зі своїми страхами та подолання перешкод. Щоб досягти  успіху, вважає Катерина, треба чітко знати чого ти хочеш та йти до своєї мети, якою б  недосяжною вона не здавалась.

“Понад 15 років я у човні  – але й по сьогодні страшенно боюсь глибини, проте це не завадило мені стати багаторазовою чемпіонкою України з веслування на байдарках, посісти V,VІ, ІХ … місця чемпіонатів Європи, Х та ХV місця чемпіонату світу, виконати норматив майстра спорту України та продовжувати поєднувати своє життя з водним спортом і сьогодні. Ніхто не каже, що буде легко і що з першого разу відкриються усі двері. Допоки ми маємо тисячі страхів і комплексів нам важко зрушити навіть з місця, тому треба вчитись з ними уживатись так, щоб вони не тільки не заважали, але й стимулювали нас бути кращими”.

Катерина Коваленко розповідає, що їй пощастило пройти всі етапи спортивного становлення як функціонера у галузі спорту, адже розпочала вона спортсменкою, потім стала інструктором-методистом, тренером-викладачем, заступником директора спортивної школи, згодом – директором, а нині – заступник начальника управління. Проте так само продовжує займатися спортом і отримувати від цього задоволення.

“В спорті, як і в житті перемагає не найсильніший, а як демонструє цінний досвід перемагає – найрозумніший”, — ділиться своїм секретом успіху спортсменка.

kovalenko 3 kovalenko 2

Написати перший коментар

Залишити коментар