“Черкаський Дніпро” в столиці здобув нічию з “Десною”

«Десна» Чернігів – «Черкаський Дніпро» 1:1 (1:1)

Дата матчу – 19.11.2016 р.

20 тур. м.Київ. Стадіон «Оболонь Арена». +6. Початок о 13:00.

Арбітри: С.Даньковський (м.Київ), І.Дебенко (м.Івано-Франківськ), О.Найко (м.Чернівці).

Спостерігач арбітражу: М.Васюта (м.Рівне).

«Десна»: К.Махновський, В.Мельник, М.Максименко, Д.Фаворов, О.Чорноморець, П.Щедраков, А.Мостовий, Є.Картушов, Б.Мишенко (М.Банасевич, 79), О.Волков (Є.Чепурненко), В.Бовтрук (Д.Галенков, 74). Тренер: О.Рябоконь.

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, О.Давидов, О.Тарасенко, О.Синьогуб, Р.Гончаренко, О.Цибульник, А.Скарлош (І.Семенина, 56), Ю.Бушман, І.Мединський (Я.Ямполь, 69), Д.Скепський (О.Батальський, 76), О.Ковпак. Запасні: М.Кучинський, О.Маїк, О.Савченко, А.Крамар. В.о.головного тренера: В.Кобзар.

Голи: В.Бовтрук (11) – О.Ковпак (35).

Попередження: А.Мостовий (48) – О.Ковпак (77).

«Черкаський Дніпро» на нейтральній ноті завершив футбольний календарний рік. Останнім кроком до відпустки став 20-й тур Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, у якому підопічні Віталія Кобзаря поділили очки з чернігівською «Десною».

Жвавий початок зумовив швидкий м’яч у цій зустрічі. Відносно непоганий стан газону «Оболонь-Арени» дозволив «річковим» колективам розігнатися і вже на 11-ій хвилині номінальні господарі відкрили рахунок. Олександр Цибульник невдало вибив м’яч у гравця «Десни», вивівши Вадима Бовтрука на побачення з Орестом Будюком, який виявився безсилим проти філігранно спрямованого удару в дальній кут воріт «Дніпра» – 1:0.

«Десна» чітко взяла м’яч під контроль і не втрачала його до перерви. При цьому гостротою чернігівці не балували, бо взяли на озброєння територіальну перевагу. Вона трималася до 35-ї хвилини, коли черкасці створили гол фактично з нічого, скориставшись помилкою голкіпера господарів. Костянтин Махновський не зміг приборкати подачу Олега Давидова із глибини поля і Олександр Ковпак, який останнім часом тішить забитими голами, використав свою нагоду зповна: з лівої ноги з розвороту розстріляв рамку суперника – 1:1.

Останнє слово в першому таймі сказав ще один черкащанин, але в складі «Десни». Богдан Мишенко опинився у вигідній позиції перед воротами Будюка, але не спромігшись підлаштуватися під простріл Олександра Волкова, надіслав м’яч високо над воротами. Перерва.

У другому таймі перевага «Десни» розчинилася і протягом заключних 45-ти хвилин обидва колективи шукали щастя біля чужих воріт. М’яч не затримувався в центрі поля, а найближчим до зміни рахунку став Волков. Мишенко вже не замикав, а розганяв контратаку, викотив на Олександра, а той пробив над ближньою дев’яткою. Біля протилежних воріт удар Юрія Бушмана після флангової подачі від Олега Давидова вчасно у карному майданчику заблокували захисники чернігівців

У компенсований час «Черкаський Дніпро» розрядився двома пострілами Ігоря Семенини і Олександра Цибульника. Перший став дуже близьким до голу, потужно пробивши з «дуги» в кут, куди прилетів Костянтин Махновський, а Цибульник другим темпом завдав удару над поперечиною.

У підсумку «Десна» і «Черкаський Дніпро» не виявляють сильнішого, тож дніпряни йдуть на зимову перерву на сьомому місці турнірної таблиці.