Найтатуйованіший спортсмен Черкащани розповів, навіщо йому потрібні малюнки на тілі

Ближче за цих супутників на все життя й не вигадати. Хтось ними захоплюється, хтось жахається, хтось робить ледве помітні, а дехто навпаки – масштабні та одіозні татуювання. Прикрасити себе ними наважується не кожен, та те, що останнім часом вони набрали популярності – безперечний факт. Одним з найбільш татуйованих у Черкасах є силач та власник фітнес-клубу Валерій Лісун.

Чому і якими татуюваннями бодібілдер вкриває своє тіло, ЧЕмпіон дізнавався з сайту vikka.ua.

Малюнки на тілі Валерій почав робити ще з першого курсу інституту.

Валерій Лісун

“Це була біомеханіка (зображення в жанрі фантастичного реалізму, стилізація якої-небудь частини тіла під елементи складних механізмів, деталі машин, – ред.), яка символізувала незламність та наполегливість”, – зазначає спортсмен.

Перший досвід татуювання не розчарував Валерія і малюнки на тілі перетворилися на своєрідне захоплення та спосіб самовираження. Наразі татуюваннями вкрито приблизно 85% тіла стронгмена. Кожне – із сенсом. Малюнки відображають стиль життя та принципи черкащанина.

“Одна рука в мене вкрита татуюваннями у японському стилі. Вони відображають і самурайський кодекс честі бусідо, і шлях воїна. Ще символічна для східної культури маска ханья (японський оберег, – ред.) Є у мене татуювання із зображенням черепа – нагадування про смерть та швидкоплинність життя”, – розповідає Валерій Лісун.

На широчезній спині черкаського Шварценеггера зображений дракон – черговий елемент японського фольклору. Валерія привабила мудрість і надприродні якості міфічного персонажа.

“Останнє татуювання зробив на шиї. Це знов-таки біомеханіка. Зупинятися на цьому не буду. Хочу ще набити собі зображення мамонта, як нагадування про людські якості, котрі в нашому житті зустрічаються все рідше”, – розповідає він.

Валерій Лісун

У хлопців, на жаль, часто згасає прагнення бути сильними і тілом і духом. Поведінка і навіть стиль одягу у чомусь нагадують жіночі. Дівчата ж навпаки за характером стають схожими на чоловіків, – вважає Валерій. Такі соціальні тенденції бодібілдера аж ніяк не надихають. Як і стереотипи, з якими доводиться інколи зіштовхуватися.

“Люди із застарілими поглядами можуть вважати людину з татуюваннями легковажною. Але після спілкування зі мною багато у кого думка змінюється. Якось спілкувався у соціальній мережі з жінкою щодо тренувань і вона мені сказала, що я здаюсь їй не дуже серйозною людиною. Потім прийшла на заняття і перше враження змінилося”, – каже стронгмен.

Валерій Лісун зізнається, що його татуювання в якомусь сенсі несуть і комунікативну функцію. Завдяки їм люди краще запам’ятовують спортсмена, а разом із цим і ідеї, які він доносить світові.

967388

Написати перший коментар

Залишити коментар